Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Van valami jó gyorsétterem/str...

Van valami jó gyorsétterem/street food a stadionok környékén?

Figyelt kérdés
Láttam ott egy pár kínai büfét illetve gyrosost.Ezek jók/finomak? vagy van valami más jó kajálda a környéken?

2019. aug. 2. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az 1es villamos megállójával szemben lévő gyrosos finom, a húst nagyon jól fűszerezik.

Ha kínait akarsz enni, akkor a sarkon (Kerepesi u) az S8 mellett van egy olyan kínai, amelyiknek utcafronton szó szerint csak az ajtaja van, az vállalható, bár pár éve már nem ettem ott, akkoriban finom volt. Ha kicsit nagyobb távot is bevállalsz, akkor két buszmegálló a fogarasi tesco, ahol leszállsz kb a buszmegállóban van egy nagy kínai étterem, szerintem az a város egyik legjobbja gyorséttermi viszonylatban.

Egyébként az Arena plaza is csak egy köpésre van a másik irányban, ott válogathatsz bőven.

2019. aug. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
#1 Tescóval szembeni kínai a 80-as vonalán egyértelműen a város legjobbja!
2019. aug. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Arban se durvabb az a kinai?
2019. aug. 3. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem, olcsóbb, mint a plázás kínaik, olyan tipikus sarki kínais árak vannak, a nagyadagok is 1000 Ft környékén mozognak. És a nagy adag akkora, hogy a feneketlen bendőjű párom se sűrűn eszi meg. :) Én általában kis adagot szoktam enni, ketten 1600 körül fizetünk, ha nem veszünk üdítőt.
2019. aug. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó az a kínai, amit már előttem is mondtak. A gyrosos a villamosnál is. Odébb a Kerepesi úton van még egy kínai és mellette egy török gyorsétterem. Ezek elég drágák ahhoz képest, amennyire finom meg amennyit adnak. Van egy Burger King is. A metrókijáratnál a Pesti pipinél finom a hamburger.
2019. nov. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!