Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ti hány féle ételt váltogattok...

Ti hány féle ételt váltogattok külön-külön reggelire, ebédre, vacsorára?

Figyelt kérdés
Gyakran esztek ugyan azt reggelire és vacsorára vagy ebédre és vacsorára?
2019. aug. 5. 21:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
30%

8, szerintem azért "pazarlás" mert megveszed a kaja hozzávalóit pl 5000 ft. Kijön belőpe 4 adag étel. Ketten vagytok a pároddal. Ha mindketten ebédre és vacsorára is esztek belőle,akkor 1 nap alatt elfogy a kaja, másnapra ismét be kell vásárolni ha főzni akarsz. És az lehet újabb 5000 ft.

De ha csak ebédre esztek, akkor 2 napra is megvan a főétel, és vacsorára lehet enni pl szendvicset ami kijön 200-300 ft-ból. Így lehet spórolni. Legalábbis szerintem.

2019. aug. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritkán eszem kétszer ugyanazt egy nap, imádom variálni a dolgokat. Van, hogy az alapanyagok ismétlődnek, nem dobunk ki semmit, de más ételt készítek ugyanazokból az alapanyagokból. A főtt ételeim még havi szinten is alig ismétlődnek, ritka, hogy egy hónapban kétszer ugyanazt főzzem, a maradékokat is általában átalakítom valami más étellé, mint ami eredetileg volt. Az életem minden területén utálom a rutint, így ebben is :)
2019. aug. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
8. voltam. Hát nem tudom, amikor én főzök, akkor ketten három napig esszük ugyanazt a fazék ételt, viszont mi csak kétszer étkezünk asztalnál, ebédet meg vacsorát, a reggeli többnyire valami gyümölcs, alma vagy banán.
2019. aug. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mindegyik étkezésre mást eszek egy nap, de következőnap lehet ugyanazt. Tehát pl ma joghurtot és gyümölcsöt reggeliztem, fasirtot és salátát ebédeltem és halkrémet vacsiztam. A reggeli változni fog holnap, de a többiből még maradt így az ebéd és a vacsora ugyanaz lesz mint volt. Ha csak a halkrémet meg nem eszem reggelire és akkor a vacsora lesz más. Ha hazamegyek a szüleimhez ott általában ugyanaz az ebéd és a vacsora, szóval ezzel sincs bajom csak így szoktam meg.
2019. aug. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!