Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Érdemes-e a Metroba menni egy...

Érdemes-e a Metroba menni egy családi bulihoz való bevásárláshoz?

Figyelt kérdés
Viszonylag sok ember lesz és büféjellegű kaja, tehát sokféle alapanyag fog kelleni, ezért is merült fel a Metro. Kártya egyelőre nincs senkinek (de tudnánk szerezni), így nem is ismerjük az árakat, kínálatot. Viszont ahogy nézegettem a katalógusokat online, nem sokkal olcsóbb, mint bármelyik más üzlet. Szerintetek érdemes vagy sem?
2019. aug. 22. 10:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj akármelyik hiperbe vagy a Metro-ba, szinte mindegy. Én szeretem a Metro-t, de volt már, hogy máshol olcsóbban láttam utólag ugyanazt a cuccot attól, mint amit ott megvettem. Ha sokfélét veszel akkor pláne mindegy. Itt ez olcsóbb, ott az, a vége szinte ugyanaz.
2019. aug. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Én már gyerekkorom óta járok oda, mert a cégünk miatt ugye van kártya. Régebben még amúgy olcsóbb volt jóval, jobban megérte. Ma alig van eltérés, ha sokat veszel akkor lényeges. Illetve amiért érdemes kimenni ma is, hogy csomó olyan termék van, amit egy sima spar, tesco-ba pl nem tudsz megvenni. Nagyon nagy a választék és tényleg minden van. Én egyedül ezért szeretek oda menni a mai napig.
2019. aug. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Az árak miatt ne menj. Azért viszont érdemes járni oda, hogy máshol nem beszerezhető különlegességeket vegyél. Pl. a friss hal választékuk nagyszerű.
2019. aug. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mit akarsz venni

Hús, hal, mirelit árban és változatosságban is messze bármelyik hipermarketet veri, ill nagy tételben sokszor megéri az üdítő is.

Ha papírtálca meg pohár kell, az egész jó árban van, ha sok kell.

A metro chef magok (mandula, mogyoró) is jó árban vannak.

Tejtermék, felvágott, márkás papíráru drágább, mint máshol általában.


De ha messze laksz, nem éri meg bemenni

2019. aug. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
A Metroban is kb annyi a bruttó ár, mint bárhol máshol. Ez nagykereskedőknek, vendéglátosoknak éri meg, mert az áfát vissza tudják igényelni.
2019. aug. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Az áfa-t bárhol máshol vásárolva is vissza tudja igényelni... Számlát a legkisebb sarki bolt is ki tud állítani.
2019. aug. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
12%
Ha nem vállalkozó, akkor hogyan? Azt meg nem hiszem, hogy akitől a kártya lesz, ő megteszi nekik. Nem olyan egyszerű, és kis tételben nem is érdemes.
2019. aug. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%

Ha nem vállalkozó, akkor a metroban sem tud áfát visszaigényelni.

Sőt én pl vállalkozó vagyok, mégse tudok áfát visszaigényelni

2019. aug. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell kártya, be lehet menni napijeggyel
2019. aug. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tesco sokkal olcsóbb, főleg a sajátmárka...
2019. aug. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!