Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hová tűntek az olcsó pizza -k?

Hová tűntek az olcsó pizza -k?

Figyelt kérdés

Pár hónapja még kb. mindenhol lehetett kapni ezt a 300-350Ft -os olcsó, kissé szegényes pizzát, rendszerint este beugrottam szinte bármely boltba, vettem egyet, otthon feltuningoltam és az volt a vacsorám.


Mivel a lakáshoz közel egy kicsi tesco volt ezért oda jártam főleg és ott vettem meg, de aztán eltűnt, és nem is pótolták, utána még a környékbeli spar-ban vettem néhány alkalommal de onnan is eltűnt, sőt az auchan-ból is és úgy 2 hónapja már sehol nem találok.


Nyilván nem azon a 2-400Ft -on fog múlni amivel a többi drága, de hát a megszokás, meg ez jó volt, olcsó, nem volt rajta sok minden és nagyon jól lehetett magamnak tovább-ízesíteni.


Gondolom egy gyártótól származhatott mert a csomagolását leszámítva eléggé hasonló volt ízre és kinézetre is, plusz eléggé egyszerre kezdtek eltűnni is a boltok polcairól.


Kérdésem az lenne, nem-e tudja véletlenül valaki hogy melyik cég gyártotta ezeket, nem találok róla infót pedig jó lenne megkérdezni tőlük mi az oka a termékek eltűnésének?!?!?


2019. aug. 23. 11:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
Lidlben van 450-500 körül, de én a helyedben csinálnék otthon és lefagyasztanám
2019. aug. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Pennyben meg mindig vannak raadasul extra finom a negysajtos
2019. aug. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
A Lidlben és az Aldiban is 299 ft a margherita pizza és teljesen fogyasztható. Penny-ben szintén van, ott talán még olcsóbb.
2019. aug. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
lidl-ben már nincs, 2ben is néztem az elmúlt 2 hónapban, aldi nincs a környéken azt nem tudom
2019. aug. 23. 18:21
 5/23 anonim ***** válasza:
84%
Bocsi h ezt mondom de nem erte meg amugy se az, en a pizzeriaban is sokkallom a "normalis" pizzaarakat, ez meg annal is durvabb aranyaiban.
2019. aug. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
az hogy kinek mi éri meg elég relatív valljuk be, nekem pont az tetszett benne hogy valami alapíze volt de azért egész jól személyre szabható volt, ellenben az agyonpakolt vagy nyers tésztával. :) Mindegy erről vitázni felesleges, nekem megértem :)
2019. aug. 23. 20:58
 7/23 A kérdező kommentje:

#3

néztem a lidl -ben azt a margherita pizzát de 450 volt az a 299 :/

2019. aug. 28. 10:17
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Arra az egyszerű fóliásra gondolsz ami a pennyben 200 ft volt? Vagy nem arra? Mert én meg olyat nem találok sehol hónapok óta
2019. aug. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

#8

Igen, egyszerű fólia rajta egy kerek matrica semmi extra szöveg, rajta van egy kevés szósz meg max 3-4 karika akármi, rendszerint a peremére nem is nagyon jut a tartalomból hanem csak tészta marad, ez arra pont jó hogy dobjak rá egy kis halat vagy plusz húst és tartalmas de olcsó 4-5 perc alatt elkészülő ebéd/vacsora legyen. A tésztája nem túl vékony, ami nekem kifejezetten tetszett.


sajnos ugyan ez az én bajom is, hónapok óta nincs sehol és nem tudom ki lehetett a gyártó vagy miért nincs a termék a boltokban.

2019. aug. 28. 19:45
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Ja értem, akkor biztosan egyre gondolunk csak az tévesztett meg hogy te 300-350-et írtál, a pennybe 200 körül volt bár gondolom nem mindenhol ugyanannyi valahol biztos drágább.

Hát nekem is hiányzik, én is vettem sokszor olyat főleg ha nem nagyon volt időm másra meg annyi pénzt tényleg megért.

Én sem találok sehol sem, aldiba, sparba, cba-ba sem.

De ma írtam a Penny ügyfélszolgálatnak a Penny hivatalos oldalán a termékelérhetőség menüpontban, kiváncsi vagyok mit írnak majd.

2019. aug. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!