Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hová tűntek az olcsó pizza -k?

Hová tűntek az olcsó pizza -k?

Figyelt kérdés

Pár hónapja még kb. mindenhol lehetett kapni ezt a 300-350Ft -os olcsó, kissé szegényes pizzát, rendszerint este beugrottam szinte bármely boltba, vettem egyet, otthon feltuningoltam és az volt a vacsorám.


Mivel a lakáshoz közel egy kicsi tesco volt ezért oda jártam főleg és ott vettem meg, de aztán eltűnt, és nem is pótolták, utána még a környékbeli spar-ban vettem néhány alkalommal de onnan is eltűnt, sőt az auchan-ból is és úgy 2 hónapja már sehol nem találok.


Nyilván nem azon a 2-400Ft -on fog múlni amivel a többi drága, de hát a megszokás, meg ez jó volt, olcsó, nem volt rajta sok minden és nagyon jól lehetett magamnak tovább-ízesíteni.


Gondolom egy gyártótól származhatott mert a csomagolását leszámítva eléggé hasonló volt ízre és kinézetre is, plusz eléggé egyszerre kezdtek eltűnni is a boltok polcairól.


Kérdésem az lenne, nem-e tudja véletlenül valaki hogy melyik cég gyártotta ezeket, nem találok róla infót pedig jó lenne megkérdezni tőlük mi az oka a termékek eltűnésének?!?!?


2019. aug. 23. 11:49
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

# 10

Én rendszerint a környékbeli kicsi tesco -ban vettem, ott 299 volt, valamelyik másik boltban más csomagolásban ugyanaz 350, ezért is írtam hogy kb. ennyi az annyi, de persze melyik bolt mennyi hasznot tett rá.


a tesco webáruházában találtam róla egy régi képet de csak annyi volt odaírva hogy a termék nem elérhető.


ügyfélszolgálatoknak én is írtam de még nem kaptam egy választ sem, hivatalosan 30 napjuk van válaszolni szóval még bőven időben vannak, hátha mondanak valami hasznosat. :)

2019. aug. 28. 22:13
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Ma vettem dobozos margareta pizzát a lidlben 299, 300 g
2019. aug. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

# 12


Nem tudom hogy lehet, akkor vagy épp drágább volt vagy Lidl és Lidl között is lehet árkülönbség :O

2019. szept. 1. 10:40
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Mindig van ilyen pizza, az ára is minden boltban egyezik, szerintem csak nem találod meg (deliziosa vagy mi a neve)

Sőt a következő újságban 4 darabot lehet 897-ért venni belőle.

[link]

2019. szept. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Pennyben (Kecskeméten) újra lehet kapni 😍ma voltam, úgy megörültem mikor megláttam, van szalámis, sonkás, gombás és margaréta azt hiszem, és 220 ft, ez az egyszerű fóliás
2019. szept. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Tesco pár napja írt vissza hogy sajnos készlethiányuk van a termékből ezért nincs.


Sajnos érdekes készlethiány lehet az ami 3 hónapja tart aktívan---

2019. szept. 25. 19:19
 17/23 anonim ***** válasza:
71%
aldiban is 299 Ft a sima paradicsomos pizza, múlt héten vettem - 300 g papírdobozos
2019. szept. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
nem papírdobozost, sima legolcsóbb fóliásat keres a kérdező, pennyben is akadozik az ellátás. jó darabig egyáltalán nem volt, aztán szeptember elején mikor írta valaki itt hogy újra van akkor találtam én is, majd megint 1-2 hét kihagyás, ma újra találtam feltöltve egy mélyhűtőben. nem tudom mi lehet, egyrészt tényleg rádobtak egy huszast, azelőtt 200 volt most 220, másrészt nem is az a márka mai előtte, és kicsit jobban elnagyoltnak tűnik, szegényesebb szószban és feltétben is sajna
2019. szept. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
38%
"nem papírdobozost, sima legolcsóbb fóliásat keres a kérdező, " értem, de a papírdobozos ugyanannyi
2019. szept. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

# 19


nem CSAK az ár a lényeg, de a "minőség" is, erről fentebb volt is szó, hiába 300Ft a Lidl pizza is, túl vékony a tészta és semmi hús, sajt is csak növényi nem igazi.

2019. szept. 27. 09:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!