Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Pöttyös által gyártott szalonc...

Pöttyös által gyártott szaloncukor létezik? Mert ha nem, szerintem nagyon kelendő lenne!

Figyelt kérdés

#pöttyös #szaloncukor #élelmiszer.
2019. aug. 28. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Nem létezik.
2019. aug. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Mivel túró van benne, nem is lesz szerintem. Egy időben lehetett kapni ilyen pöttyös bonbonokat, mogyorókrémmel töltve, na azt például fe lehetett volna akasztani, és nagyon finom volt.
2019. aug. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Meg mit raknának bele. A pöttyös termékeit nem lehet csak ugy szobahőmérsékleten tárolni.
2019. aug. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Túró van benne, amitől megromlana a szaloncukor szentestétől vízkeresztig. Gondúkoggyunk Béláim.
2019. aug. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
Amennyiben a legmagasabb és legalacsonyabb napi hőmérséklet megmarad egy hűtőszekrény tartományában és kintre teszed a karácsonyfát (én már csináltam és rendkívül hangulatos tud lenni) tehetsz rá túrórudit, túróbonbont.
2019. szept. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!