Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ennyi pénz sok egy hónapban...

Ennyi pénz sok egy hónapban kajára?

Figyelt kérdés

Átlagos testalkatú nőnek. Átlag kaja, nem speciális diéta, érzékenység vagy hasonlók.


50 ezer 1 főnek.


2019. aug. 31. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Nem annyira
2019. aug. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
de
2019. aug. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Jó, de ebben gondolom nem csak a legszükségesebbek vannak benne, hanem esetleg péksüti, egy-egy rendelés/ étterem, kávézó, ilyesmik. Anélkül tényleg rengeteg
2019. aug. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Hát itt a gyk-n vannak akik szerint két fôre ki lehet hozni egészséges étkezés 35eft- ból. Azok szerint biztos rengeteg.

Szerintem nem sok, normális étkezéshez kell ennyi.

2019. aug. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
#4, pl szerintem ki lehet hozni, 20 ezer/fő/ hónapból, már párszor leírtam hogyan, de ettől független nem tartom sok ak, én pl többet költök
2019. aug. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Két főre nem költök ennyit havonta, így az én szemszögemből rengeteg. De ha megengedheted magadnak, és nem azért ennyi az annyi, mert dobálod kifelé az élelmiszert, akkor nincs ezzel gond.
2019. aug. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
Ha tényleg átlag kaja, nem ilyen drága luxustermékek, akkor nem értem, hogy jön össze ennyi, én a felét se bírnám megenni. Ha mindenből a legdrágább, legmárkásabb kell, vagy ha a kaja nagy részét csak megveszed, aztán rád rohad és ki kell dobni, akkor mondjuk simán elmehet ennyi egy hónap alatt.
2019. szept. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!