Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Szokott valaki ebédet rendelni...

Szokott valaki ebédet rendelni az e-food nevű cégtől? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Szeretnék valami ebédet rendelni a munkahelyre, és nézegettem az e-food oldalát. Sok féle étel van, tűrhető árakkal, és a képen is jól mutatnak az ételek.

Viszont örülnék, ha lenne valaki, aki már próbálta, és megosztaná a tapasztalatait.

Mennyire jó ízűek az ételek? Elégedettek vagytok a minőséggel és a mennyiséggel? Megérné rendelni tőlük?



2019. szept. 3. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kb. egy hónapon keresztül rendeltem tőlük, igyekeztem mindenféle ételüket kipróbálni.

Sajnos az étel épp csak hasonlítani szokott a képen lévőre, fotózni ügyesebben tudnak, mint főzni.

A diétás kajáikban kb. 3 kalóriával van kevesebb, mint a sima ebédben, csak épp sokkal drágább.

A leveseik tipikus "valamit visz a víz" levesek fagyasztott kockázott zöldségekkel és nem túl sok ízzel.

A krumplipüré porból van, a rizs gyorsrizs, a párolt zöldség szintén olcsó fagyasztott zöldségkeverék. A húsok általában mócsingosak, minden cupákot benne hagynak.

Elsőre bőségesnek tűnik a választék, de egyébként folyamatosan ugyanazok az ételek ismétlődnek, újítani nem szoktak.

A hússal egyébként szeretnek spórolni, én kaptam már 90 g párolt répát 10 g csirkemellel... a képen meg fordítva volt...

Plusz van egy fura mellékíze az összes kajájuknak, olyan igazi menzás undorító műíz, amitől az embernek simán elmegy az étvágya. Nem egyszer landolt a kukában a tőlük kapott ebéd, mert annyira förtelmes volt. Azóta is fáj a gyomrom, ha rágondolok.

Ehhez képest viszont rettenet drága, ebből a pénzből bárhonnan lehet jobbat rendelni, vagy leugrani valahova kajálni, vagy akár főzni 3 napra magadnak...

2019. szept. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Pontosan emiatt kérdeztem rá, hiszen tudom, hogy a hangzatos nevek meg a gusztusos képek csak egy dolog, a valóság lehet egészen más.... azt még megkérdezhetem, hogy te helyileg hol vagy, honnan rendeltél? Csak mert ahogy néztem, ez egy országos hálózat, így konyhájuk is biztosan több helyen van, nem hiszem hogy pl Baranyába Budapestről hordják a kaját.

2019. szept. 3. 20:59
 3/3 A kérdező kommentje:
Jöhetnek a további tapasztalatok, ha van még valakinek!
2019. szept. 3. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!