Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ételek, italok » Élelmiszerek

A kérdés

Szerintetek is az Aldiban rengeteg a minőségtelen termék? És drága?

Van azért német feelingje a boltnak, de nagyon minőségtelen termékek vannak drágán. Nem is értem sokan ezt hogyan engedhetik meg maguknak.

Keress kérdéseket hasonló témában: Aldi

szept. 11. 20:43  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Pedig 1000x jobb termekek van az aldiban es lidlben mint mashol

A válasz 93%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/13Időpont szept. 11. 20:53 Privát üzenet
sanyinak nevű felhasználó válasza:

Az Aldi és Lidl nem drága, de nem is a minőségi termékek lerakata. Az az előnyük, hogy nincs feleslegesen nagy választék, így sokkal gyorsabban be lehet vásárolni náluk mint egy hipermarketben

A válasz 62%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/13Időpont szept. 11. 20:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A lidl sajátmárkás termékei nagyon jók ár-érték arányban és sok esetben nagyon minőségiek. A penny olcsó, de sok esetben gagyi. A fent említett Aldi drága, csak össze kell vetni más boltok áraival. Tesco pedig adja lefelé a színvonalat elég szépen

# 3/13Időpont szept. 11. 20:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ja és a Tesco is drága

# 4/13Időpont szept. 11. 20:58 Privát üzenet
Drágának tartom, igen, de minőségben messze veri a TESZKÓ gazdaságos ipari hulladékokat.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/13Időpont szept. 11. 21:03 Privát üzenet
Szerintem ár érték arányban nagyon jó az aldi. Hasonló áron spárban, tescoban közel sincsenek ilyen jó termékek. A lidl talán olcsóbb, de sajnos nekem kiesik.

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/13Időpont szept. 11. 21:06 Privát üzenet

Aldis füstölt lazac a legfinomabb a piacon, salátákba,szendvicsbe első osztályú, lidl-s-tescoshoz képest.

Vagy pl csak náluk lehet kapni 100% pirított sajt snack-et, tényleg semmi más összetevője nincs csak sajt.

Felvágottakat és húsokat én se szeretem mert kicsi a választék és drága is, de ha beugrok valamiért Aldiba különlegességeket mindig megnézem mert nagyon jókat lehet kifogni.

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/13Időpont szept. 11. 21:18 Privát üzenet
Az Aldi nekem is gagyi, de nem olyan drága azért. Ha nincs más teljesen megfelelő.

A válasz 91%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/13Időpont szept. 11. 21:22 Privát üzenet
A lidl ár-érték arányban sokkal jobb, saját márkás termékekben is. Pl. ha a majonézt nézzük, 65%-os, mig az univer 66%, a többi majonéz pedig 25-50% körül van

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/13Időpont szept. 11. 21:46 Privát üzenet
KB14 nevű felhasználó válasza:

Az Aldiban rohadt gyümölcsöktől kezdve a brutálisan teleízfokozózott ételekig minden megtalálható. Drága, de azért drága, mert sokan vásárolnak ott. Sok hülye embert be lehet csapni. A minősége kritikán aluli. De aki szereti, az vegye, viszont én senkinek sem ajánlom a "frissen sült" pékárukat...

A válasz 19%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/13Időpont szept. 11. 23:28 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha van egy termék amiben 20 mg/kg adalék anyag van. És az elfogadható napi bevitel 0. 025 mg/kg. Akkor az adott termékből kb 1g az elfogadható?
Mit jelent hogy gluténmentes egy termék?
Te milyen és hogyan módon kóstóltattnál meg egy bizonyos terméket egy bizonyos vásárlóval?
Igaz, hogy egy termék összetevőinél nem kell ráírni azt amiből kevesebb mint 1%-ot tartalmaz?
Ki lehet irni egy gyártó és termék nevét egy weboldalra ami a termékek minőségével foglalkozik?
Hogy lehet az, hogy egy nevenincs, jóval olcsóbb termék sokkal jobban bejön, mint az Erős Pista?

Kérdések az Ételek, italok rovatbólKérdések az Élelmiszerek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!