Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért édes a nektarin?

Lipták-Pikó János kérdése:

Miért édes a nektarin?

Figyelt kérdés
A szöllőcukor aránya/mennyisége számít? Most kaptam a piacon olyan édes nektarint, mint a szőllő.

2019. szept. 18. 22:06
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintem igenis van egy olyan tulajdonsága egy gyümölcsnek, hogy mennyire édes. Lehet, hogy nem egzakt egy ilyen megállapítás, de mindenki tudja miről beszélünk. Számomra meglepő volt, hogy az édesség tulajdonsága (amit nem tudom, hogy lehet számszerűsíteni) ennek a nektarinnak, olyan magas volt, amilyet korábban csak szőlőnél, vagy méznél tapasztalatm. Nem tudom most sem mi a válasz, de hasznos volt elovasni a válaszokat. És még egyszer köszönöm azoknak, aki ebbe munkát fektettek!!!
2019. szept. 22. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!