Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Sparban, miként tömjem tele a...

Sparban, miként tömjem tele a kis adag salátás tálat, mivel, hogy jól járjak?

Figyelt kérdés
Alapban drágának találom.Ma kipróbáltam.Két féle hagymát raktam bele,kis más salátát,és már szósz nem is nem fért rá.
2019. szept. 24. 23:11
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Darált marhahússal.
2019. szept. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Semmivel. Sokszor látok fonnyadt zöldségeket, de ha teljesen friss minden, akkor is arántalanul drága. Vegyél jó minőségű alapanyagokat, és negyed óra alatt elkészíted olyanra, amilyenre szeretnéd. Egy uborka felszeletése egy perc, egy paradicsom darabolása fél perc, saláta széttépkedése sem több stb.
2019. szept. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
én azóta nem veszek, amióta poshadt volt
2019. szept. 25. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem a mártások azok, amiknek legmagasabb a kilóára.

Mellé végy egy egész paradicsomot és egy doboz kukoricát, és otthon tedd bele!:)

A többi filléres dolog, de még a cékla az, amit a legmacerásabb így konyhakészre készíteni, szóval akkor esetleg cékla, paradicsom, lilahagyma, kukorica. Plusz amit külön megveszel a sok mártáshoz.

2019. szept. 25. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Amit szeretsz, azt tegyél bele. Árban szerintem a paradicsom a legdrágabb, főleg télen. A szószokat is megéri önteni.
2019. szept. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Meg nem eszem. Ki tudja ki tüsszent, köhög rá...nyal bele a ki tudja, milyen ujjával...
2019. szept. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

Emberek, nem ismeritek ezt a renddzert. Van egy pult, tartályokkal. Ezekben különféle darabolt zöldségek, gyümölcsök. Ezen kívül van még egy-két palack öntetekkel. Továbbá van háromféle méretű doboz. Ezeket lehet telepakolni. Ha az egyiket leveszed, és üresen a pénztárhoz viszed, akkor is ki kell fizetni a hozzá tartozó árat. Mondjjk 600 forintot.

De ugysnennxi lesz a számla, ha teljesen teleteszi.

Szóval tök mindegy, milyen drága rendesen az a valami, amit beletesz, milyen mennyiséget sikerül belevarázsolni.

Ezt szeretné úgy megoldani, hogy anyagilag jól jöjjön ki.

Nem fog sikerülni, mert irreálisan magasak az árak.

2019. szept. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%

7: A csak attól függ, mekkora az étked és mennyi az órabéred.

A kis doboz az 300 Ft, én azt együltő helyemben nem bírom megenni, tehát kb. 250 Ft-ból jól lakom. És ha otthon akarom elkészíteni, akkor meg kell vennem sokkal drágábban a fél- vagy egyliteres szószokat 2-3000 ft.os literáron, plusz a zöldségeket, megmosni, feldarabolni, edényt venni, azt elmosni... Mialatt kereshetnék 10 000 Ft-ot, és az alapanyagok kitesznek mondjuk 200 Ft-ot, a mosogatás költségei (szivacs, melegvíz, víz, mosogatószer) pedig kitesznek 50 Ft-ot. Ez az időspórolás így eleve 0 Ft-omba kerül így nekem.

2019. szept. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Pedig megéri, ha az ember egyedül eszik. Külön-külön megvenni 10 felé zöldséget meg 2 fajta szószt nem olcsó. Kifizetődőbb dobozosan venni, ha csak annyira van szükséged.

Nyílván egy 5 tagú családnak jobban megéri az alapanyagokat megvenni.

Pakold tele, nyomkodd le, hogy több férjen bele.

2019. szept. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
Spar 199 forint egy kis zacskó salátazöldség, 189 egy zacskó salátaöntet, kb 2x annyi van benne, mint ami abba a dobozba belefér
2019. szept. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!