Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Olyan bolti tejszínhabot...

Olyan bolti tejszínhabot keresek, melyből a teljes adag kinyomható, nem marad benne, milyen terméket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sok hajtógázos-flakonos van, amelyben sok marad, nem nyomható ki, mert időközben elfogy a hajtógáz...

Szeretném, ha lehetőleg az egész kijönne belőle, mert nem azért veszem, hogy fele bennemaradjon...



2018. nov. 20. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Technikailag nem megoldható.Rajta van a dobozon is. Vegyél habtejszint és verd fel
2018. nov. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam van valami tasakos vagy hasonló változat ahol megoldható.
2018. nov. 20. 19:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha ki jön a gáz akkor én nagy késsel ketté vágom és kanállal kiszedem belőle.

De mikor már abszolút nem sziszeg.

2018. nov. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is azt szoktam, csak kellemetlen hogy ez a macera van vele. :-)
2018. nov. 20. 20:11
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Létezik olyan,hogy habpor. 1.5 deci tejjel kell felverni. Mamám pudingport tett bele,igy lett csokis,vaniliás stb... nyáron fagyóba be: kész a fagyi.
2018. nov. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy boltos erre a problémára azt mondta, hogy ahogy fel van bontva egy spray - esetünkben a tejszín - a flakont fejre állítva kell tárolni, mert van benne belül valami pöcök, vagy lapocska, ami egyébként nem kerül a helyére és tud szökni a gáz. Ezenkívül minden egyes használat előtt alaposan fel kell rázni, hogy ne csak a gáz fújódjon ki.
2018. nov. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Pöcök a boltosba van legfeljebb.
2018. nov. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!