Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ti szeretitek a (földi)...

Ti szeretitek a (földi) mogyoróvajat?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretem, nem is értem, nálunk sokáig miért nem lehetett kapni egyáltalán.

Banánnal kombinálva isteni, én a zabpehelybe is mindig szoktam rakni egy kanállal.


2019. szept. 26. 22:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

10. A nutella teljesen más kategória. Az nem földimogyoró és nem vaj, hanem egy csokis mogyoró krém.


Kérdező!

Szerintem csokiban tölteléknek vagy sütibe pl egy browniba sütve nagyon finom. De kenyérre kenve nem tudnám megenni. Mondjuk én a lekváros, nutellás meg ilyesmi kenyereket sem szeretem.

2019. szept. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én nem kimondottan szeretem, de olaszországi nyaralásból hoztam haza, azóta csak abzabkásámba teszem, mert nem ízlik annyira ez a sós íze.
2019. szept. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Én leginkább szamóca (vagy eper) lekvárral kombinálva szeretem, pirítóson és tejjel természetesen.


Viszont ugyanakkor kedvelem a nutellával való mixet palacsintára kenve (csak így bírom megenni a borzasztóan édes nutellás palacsintát, viszont 1 db nekem bőven elég belőle a jóllakáshoz, ugyanis baromira laktató).

2019. szept. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!