Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért nem lehet gyors fagyaszt...

Miért nem lehet gyors fagyasztott sóskát venni?

Figyelt kérdés
Egy hónapja próbálok sóskát venni de eddig csak a sparban láttam egyetlen egy kis 250 gramm-os sóskát 900 Ft-ert....

2019. okt. 7. 19:18
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Na ugye hogy lehet!
2019. okt. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A Sparban olyan 15o körül van a sóska.
2019. okt. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%
LoL
2019. okt. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Gratulálunk a kicsihez! XD
2019. okt. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Penny, Lidl, itt is van, 500 gr.kb. 300 Ft.
2019. okt. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%
Mire jók ezek a teljesen értelmetlen kamukérdések?!
2019. okt. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

De lehet. Tesco, Spar, Interspar, CBA, Auchan, Penny, Lidl, Aldi, Metro.


[link]

2019. okt. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
A kérdés teljesen jogos! Én két éve kutakodok sóska ügyben, mert pl. nekem elképzelhetetlen egy húsvét péntek sóska nélkül. Bejártam Tolnát_Baranyát, Pest megyét és Csongrádot, ennek eredménye az volt, hogy egyszer kaptam a még elviselhető árú Ardo terméket egy Reálban, majd pedig olvastam, hogy a mirelt iparág egységesen leállt a feldolgozással, mert nincs rá elegendő kereslet! Magyarán szólva nem szereti a magyar, és valóban több boltban is kaptam hasonló választ: hogy errefelé vagy mi "nem szeretjük, dehogy is rendelünk belőle"! - Megjegyzem: cukorral én sem enném meg! Hogy egy sóska mennyire savanyú, annak többféle oka is lehet, éppen ezért főzés közben kóstolni kell, és a higítást, habarást, tojás vagy tej hozzáadását a liszten, csontlén vagy ételízesítőn kívül úgy kell adagolni, hogy ne legyen túlságosan savanyú. Utojára, amit piacon vettek Szegeden pl. annyira zsenge volt, hogy alig volt íze, de a pesti Nagycsarnokban is csak egy eladónak volt, húsvét előtt 1400 forintos áron. Az iglo még gyárt, mostanában láttam is több üzletláncnál, de nekem a 600 forint/45 deka is horror. Megvettem a vetőmagot, és bár még sosem termeltem lakásban, de most lett egy kis udvarom, így az lesz az első dolgom, hogy kiszórom a magokat a fű helyére és létrehozom a sóska kedvelők klubját!
2019. dec. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#7

Ez nem sóska, hanem valami édes szar, aminek van valamennyi sóska tartalma. Mi nem ilyet keresünk, hanem sima, gyorsfagyasztott sóskát. De sehol sincs már.

2019. dec. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Az Aldis botrány óta nem lehet kapni. Mérgezés volt tavaly előtt nyàron. Akkor jöttünk ki Ausztriába sokat én sem tudok. Mindenhol ezt mondják. Szentgotthárdon még egy ideig volt a Fezoban de múlt héten már ott is ezt mondták. Gondolom kifogyott a maradék. Sajnos. 😢 Édesen én sem enném meg. Itt Ausztriában meg végképp nincs.
2020. jan. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!