Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyik lehet ez a fehérjeszele...

Melyik lehet ez a fehérjeszelet? Hol lehet kapni?

Figyelt kérdés

Fehéres csomagolása volt,azt hiszem Max protein, vagy Protein max névvel (próbáltam rákeresni, de csak a Maxsport proteinszeleteket adja ki).Csokis és vaníliás ízben láttam, 80 grammos,nagyon tömör (törni is alig lehetett belőle) és ami a legfontosabb, hogy ahol eddig láttam 180-220 ft között mozgott az ára :D .

Eddig két helyen vettem, de már egyikben sincs (Manna abc-ben-Déli-és 'kínai' kisboltban).



2019. okt. 16. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Tudom melyikre gondolsz, de nagyjából félve én sem találkozom vele. Szerintem megszűnt és a Sportot gyártják helyette, jó drágán.

Nem tudom mennyire vagy hajlandó a "főzésre", de házilag készíthetsz egy tepsivel:

[link]

2019. okt. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnálom, ha kivonták :/ köszi a receptet, mindenképpen ki fogom próbálni!
2019. okt. 16. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!