Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért nem sült meg a popcorn?

Miért nem sült meg a popcorn?

Figyelt kérdés

2019. okt. 27. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Ember, azt főzni kell.
2019. okt. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, a boltokban kapható tasakosra gondolsz, amit mikróban kell kipattogtatni. Kövesd a tasakra írt utasításokat. A kukorica egyébként nem sül, hanem kipattog. Nem olyan nehéz, csak olvasd az utasításokat, ami mindegyik márkánál világosan le van írva. Pár szem szinte mindig marad a zacskó alján.

Kulcsszavaid között szerepel, hogy mikró, pattogatott kukorica. Nna, akkor legközelebb olvasd el, mi van ráírva. Feltételezem, hogy gyerek vagy, ami nem baj, csak ilyen kérdésnél kellemetlen, mert..

2019. okt. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi!
2019. okt. 28. 07:30
 4/5 A kérdező kommentje:
meg mindig nem sült meg, pedig úgy csináltam, ahogy írta. (és, igen be is indítottam a mikrót)
2019. okt. 28. 07:31
 5/5 hírnök ***** válasza:

Annyi idő és annyi hőfok kell (Watt) ami rá van írva


Ha így sem jó vész esetben fel lehet vágni ollóval a papír tasakot és egy serpenyőben fedő alatt minimális olajra felrakni. Hallod a pattogásból, meg érzed az illatból amikor jó.


Nekem is volt ilyen, ha pl. lyukas a papírzacskó akkor lehet nem pattog ki.

2019. okt. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!