Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Tinilanyok! Mit es mennyit...

Tinilanyok! Mit es mennyit esztek egy nap? Leirnatok egy atlagos napotokat?

Figyelt kérdés

2019. okt. 27. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Hát én nagyon össze-vissza. Általában mindenből kicsit és sokat egy nap. Pl: reggelire mit tudom én müzli ,tízórai zsömle és egy kis csoki ,késői ebéd suli miatt főtt kaja aztán, tizóraira szoktam nézni még valamit gyümi vagy nem tudom. Általában amit megkívánok.16l. De engem érdkelne miért kérdezed? :D
2019. okt. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom eldonteni hogy mas lanyok is ennyit esznek e mint en:D es szeretem olvasgatni oket valamiert:D
2019. okt. 27. 20:21
 3/8 anonim válasza:
66%

Reggelizni nincs időm, suliban egy almát és egy müzlit vagy tejberizst eszek, utána 2 szelet kenyérből sajtos szendvicset ebédre, vagy a menzás kaját. Délután még nasizok egy túró rudit vagy egy kis szőlőt, fagyasztott gyümölcsöket. A vacsira sokszor nincs időm, ha igen akkor csirkemellet, halat vagy 2 lágytojást eszek, köret nélkül.

16L

2019. okt. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hogy lehet hogy nincs idod enni? :O
2019. okt. 27. 20:58
 5/8 anonim ***** válasza:
34%

Elmondom ma mit ettem.

Reggelire egy fél mozzarellát és 30 g kukoricagolyócskat ettem. Utána csináltam magamnak egy Knorr-os sajtkrémlevest, azt megettem mindet. Ebédre meg vacsira összesen 5 kicsi rántott csirkemellet egy nagyon kevés krumplipürével.


Tegnap 6 csirkenuggetset, egy kis tányér palóclevest és egy fél csomag chipset.

2019. okt. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
66%
2. vagyok, a suli miatt igazából. :c régebben kétpofára zabáltam mindent, most meg annyira nincs időm semmire, hogy nagyon ritkán vagyok éhes.
2019. okt. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Es nem fogytal le nagyon? :(
2019. okt. 28. 07:16
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is összevissza eszek, ráadásul elég sokat is

Van, hogy az éjszaka közepén kelek fel, hogy nekem most sültkrumplit kell ennem meg ilyesmik:D

2019. okt. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!