Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mit raktok leggyakrabban a...

Mit raktok leggyakrabban a gyerekek iskolai szendvicsébe? Egy napra hány szendvicset és minden nap szendvicset visznek suliba?

Figyelt kérdés
Milyen felvágott, milyen zöldség stb. kerül bele? Néha unalmasnak tartom minden nap hasonlót vinni, ötleteket várok.

2019. nov. 18. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Sajt, sajtkrém, tojáskrem, padlizsankrem, avokádó krem, körözött, vaj, főtt tojás.

Zoldsegnek paprika, paradicsom, jegsalata, retek.

Tortillat is gyakran csinálok vagy melegszendvicset. Esetleg házi pizza is jó ötlet, hidegen is jó


Én húst nem eszek, de gyros húst is el tudok képzelni egy melegszendvicsben, ha a felvágott már unalmas.

2019. nov. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

Rántotta 2 kenyér között, házi zöldségkrém, körözött, tojáspástétom, pogácsa, házi pizza, sárgarépa, karalábé, alma, banán, körte, szilva. Nagyon ritkán kapnak készen vett dolgokat, abból is inkább sajtos kiflit.

A mennyiség a gyerekek életkorából adódóan más.

2019. nov. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Én ugyan már egyetemista vagyok. Így sokszor nem viszek kaját hanem inkább előadás előtt eszek itthon, max egy müzlit vagy valami gyümölcsöt viszek.

De amikor általános iskolás / gimis voltam akkor sokszor kifliben vagy zsemlében volt: vaj/sajtkrém, csirkemell vagy pulykakell sonka, sajt, plusz valamilyen zöldség (saláta, uborka, paradicsom). + majonéz, ketchup. Volt, hogy megsütött virslit tettem felkarikázva zsemlébe, + mustár, majonéz, ketchup. - amolyan hotdog szerű.

Körözöttet, tojáskrémet.

Vaj, sonka, tükörtojás plusz zöldség kifli / zsemlében.

Általában egy szendvicset vittem, ha tovább voltam akkor néha kettőt, de előfordult, hogy nem ettem meg.

2019. nov. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
#3as vagyok. * pulykamell sonka
2019. nov. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Nekünk vaj/margarin volt, sajt, én akkor paprikás szalámit kértem, volt, hogy párizsi volt benne, nem szalámi; és akkor még uborka, paprika, vagy retek. Meg egyszer volt benne egy meztelencsiga. Ilyen nagyon kis apró, a paprikán lehetett rajta, ott mászkált. Anyám v mamám csinálta a szendvicseket, 3-an vagyunk testvérek. Ja és öcsém nem szerette ezeket a dolgokat, ő kalácsot vitt.
2019. nov. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
*Természetesen a meztelencsiga nem került megevésre, ő le lett víve az udvarra. :)
2019. nov. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*Ja meg akkor asszem viszont a szendvics többi részére sem tartottam igényt, s az a kukában végezte. :)
2019. nov. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindig figyelem az akciókat,és aszerint választók szendvics feltételt is. Most pl van itthon magyaros vajkrém,teavaj,paprikás szalámi,uborka,paradicsom.
2019. nov. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%

Nincs pénzünk, így nem viszek semmit.

11/F

2019. nov. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!