Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mit csináljak húsvétra ebédre?...

Mit csináljak húsvétra ebédre? Két éve a sonkát csak a kutya eszi még, a gyerekek még sem kóstolják a tojást sem.

Figyelt kérdés
2016. márc. 23. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:

A nagycsaládos ebédből én vagyok idén a "leves felelős" én medvehagymakrémlevest tervezek, épp az előbb főztem egy "próbalevest", szerintem nagyon finom :) De bármilyen friss, tavaszias "zöld" leves jó lehet :)

Főételre ha szeretitek, készíthetsz nyulat vagy bárányt.

2016. márc. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyilván olyat készíts, amit szeretnek (s amit te is szeretsz, nálam nyilván lenne tojás, mert én azt eszem). Nem tudom, mit szeretnek. Nem kötelező tojást vagy húst vagy akármit készíteni, ha valaki tökfőzeléket és mézes sütit akar enni húsvétkor, szíve joga...

Én ünnepekkor ugyanúgy főzök, mint máskor, mi van a hűtőben (túl sok minden, de némely zöldség már nem bírja), mit kívánunk épp.

2016. márc. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megkerdeztem mit szeretnének erre mézes mustaros csirkemellet kertek vagy gomba porkoltett. Akkor ez lesz :)
2016. márc. 23. 20:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Jól elkapattad a gyerekeidet,ha a sonkát sem eszik meg. Az oké hogy pl húsvétkor nem kívánják,de az nem természetes, ha ilyen válogatósok máskor is.
2016. márc. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nincsenek elkapatva annyira, de nem szeretik ezeket az ételeket.
2016. márc. 29. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!