Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Legolcsóbban kajálni 1 hónapban?

Legolcsóbban kajálni 1 hónapban?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen ingyen ebéd jár, viszont a reggelit meg a vacsorát meg kéne oldanom, na meg a hétvégi ebédeket. Az a baj, hogy tanuló vagyok és mellette alig van időm dolgozni, a fizetésem rossz, az albérlet egy undorító koszos lyuk, de még így is horror drága.

Szinte semmi pénzem nem maradna kajára, a (szórakozás/ ruhák/ stb-ről már lemondtam).

Hogy lehetne a legolcsóbban kijönni? Miket vegyek? Pl zabkasa az tudom, hogy baromi olcsó és vízzel is lehet elkészíteni. Reggelire pl egész jó lehet.

Tudtok még más tippeket?



2019. nov. 26. 14:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
87%
#8 és 10-es A sósavnak (HCl) és a sónak (NaCl) mi köze egymáshoz, azon kívül, hogy a só mint szó szerepel a nevében? Mégis mire lenne jó fél mokkáskanál só emésztés szemponjából?
2019. nov. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
semmi de az allatok emesztese egesz mas. nezd meg pl a negygyomru marhat, es nezz utana milyen allatoknak adnak sot.. a kutya macska is emlis max elpusztul ha soval eteted. de ez altalanos biologia bar a kemia se megy ugy tunik
2019. nov. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem konkrét étel, de tipp: figyeld az akciókat, főleg a tartós élelmiszerekét. A konzervzöldségek, a tonhalkonzerv, tészta, rizs, zab, kukoricadara (puliszkához, az is elég olcsó és laktató) elég sokáig eláll, ha leértékeléskor tudsz venni nagyobb mennyiséget, abból el lehet lenni elég sokáig.
2019. nov. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Főzelékek, rakott kelkáposzta, rakott krumpli, hal pl sütőben, gyümölcsleves, lecsó, töltött cukkini, töltött paprika. Én beszereznék egy csomag rizslisztet búzaliszt helyett, mert azzal elég jól lehet ételt sűríteni. Ha csak sűrítésre használod sokáig elég lesz. Nem tudom mennyire tudsz főzni, de az említett ételeket elég könnyű elkészíteni. Azért itt van egy oldal ahol rengeteg recept van. Bár valószínű már olvastad. Nem mindegyik ételnek drága a hozzávalója.

[link]

2020. ápr. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!