Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hol lehet mogyoróvajat kapni...

Hol lehet mogyoróvajat kapni Budapesten?

Figyelt kérdés

2020. jan. 29. 13:27
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:

Jártam én már Tescoban,bizony ott sem volt.

Vagy ez olyan hogy egyik Tescoban árulnak,másikban meg nem?


Rossmann meg az ilyen drogériák,ott nem érdemes venni,az folyós,nem igazi mogyoróvaj az.És sokkal drágább is,mint a normális,finom mogyoróvaj

2020. jan. 30. 03:25
 32/45 A kérdező kommentje:
De ez kész vicc,hogy azt mondják mindenhol..
2020. jan. 30. 03:27
 33/45 anonim ***** válasza:
100%
en kezdem igy erezni, hogy aruhazon belul keresed rossz helyen. vagy csak kotekedni jottel. ketlem hogy a kornyeketeken pont most fogyott ki minden tescobol es sparbol. mert ugye utobbiban sem csak spar markas van, amire irtad h gagyi, van marussy’s is. ha nem tetszik menj el az azsia bt-be vagy a tej pekaru grocerybe. de meg igy is kamunak erzem, h egyetemista letedre a googlet sem tudod hasznalni, az nevetseges. szval inkabb csinald meg hazilag, ha tenyleg annyira kell
2020. jan. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%
bocsanat, marilussy’s a masik ami van sparban. de lehet ezen kivul is van meg, en ezt ismerem ott
2020. jan. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:

#30

EZ van a Rossmannban (a boltban is!)

[link]


De ha te 750-ért kapsz ott - tehát olcsó is, van is - akkor nem értem, hogy mi a gond?

2020. jan. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:

Azt se írod, hogy hol, milyen városban keresel....

Ha Bp, akkor meg van vagy 10 Aldi.... Ha az egyikben nincs, a másikban még simán lehet...

2020. jan. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:

De mondom,hogy ez a Rossmannos egy fos.Ilyet ettem már,tiszta folyós az egész.Kb olyan az állaga,mint a folyékony szappannal.És 2x annyiba kerül,mint a másik.

Igen,vettem

Az a Marilussy’s az jó,igen.



Tescoban merre van?Mert az ilyen Nutellák körül szokott lenni általában,ott meg nincs.Soha nem láttam még Tescoban,legfeljebb amerikai hétkor.

Aldiban is amerikai hétkor van csak,szóval ez egy hazugság,hogy menjek és vegyek az aldiban.

2020. jan. 30. 11:32
 38/45 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, egyetemista létedre nem tudok megkérdezni az egyik eladót? Az is meg tudja, akinek még a 8 általános sincs meg.
2020. jan. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
80%
Azért azt ne reklámozd senkinek, hogy főiskolás vagy egyetemista vagy. Jobb, ha nem röhögteted ki magad.
2020. jan. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem és mondta,hogy nincsen...Elfogyott rég.
2020. jan. 30. 14:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!