Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hol lehetne találni, vagy...

Hol lehetne találni, vagy hogy lehetne csinálni? :D

Figyelt kérdés
Olyan sajtszószt keresek, vagy csinálnék ami a moziban van. Egyszerűen imádom az ízét, viszont az eddigi receptek amiket kipróbáltam nem adták vissza azt a mozis sajtszósz ízt. Boltba is amiket látok mindben van halapeno paprika, amit nem szeretek. Esetleg ha ez mozis olvassa ezt, írja már le nekem hogy lehet készíteni :D

2020. febr. 7. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Tescoban szokott lenni a Poco Loco sajtos mártogató, szerintem tök ua mint a mozis (:
2020. febr. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Chedar sajttal próbáld, csinálsz egy besamel mártást és hozzáadod a reszelt sajtot
2020. febr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

a minőségi, otthon készített, valódi sajttal főzött szósz Azért nem adja vissza a mozis ízt, mert abban nem igazi sajt van, hanem egy csomó aroma meg ízfokozó. :(((


Átverik a fogyasztók ízlését, a 20-30 E.... adalékokkal.

2020. febr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

...folytatom az előzőt. Itt egy tökegyszerű, ezt lehet felturbózni jalapeno-val, vagy egyéb fűszerekkel:


[link]


Ez is jól hangzik:

[link]

2020. febr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

ITt egy angol recept, ez is egyszerű...


[link]

2020. febr. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
ird be googlebe h “mozis sajtszosz recept”
2020. febr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
mar nem tudom melyiket probaltuk, de olyan lett!
2020. febr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

az E szamoktol meg nem kell felni (nem mindtol). ezzel csak a tudatlan rettegok ijesztgetnek. a C vitamin is lehet E. ha valaki nem ert valamihez, nezzen utana, ne az eszt ossza.


[link]


pontosabban is utana lehet jarni ha vkit erdekel reszletesen

2020. febr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%

Ne sarkíts! Természetesen tudom, hogy a sónak meg a c-vit-nak is van E-száma..

De ezek az amcsi-típusú készételekben CSAK aroma meg adalékanyag van!

2020. febr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%

8aska: NAtessék!


[link]


Sajtszósz

Összetevők

Tejsavó (tejből), részben hidrogénezett szójaolaj, , sovány tej, water, módosított keményítő, Cheddar sajt 4-6% (tej, sajtkultúra, só, enzimek), szilárdító anyag: nátrium-foszfát; Jalapeno paprika (víz, esetsav, só, stabilizáló: kálcium-klorid); maltodextrin, só, természetes és mesterséges aromák, ecetsav, savanyító: citromsav, foszforsav; szilárdító anyag: Nátrium-sztearoil-2-laktilát; sűrítőanyag: Zsírsavak mono- és digliceridjei; festék: E160a, E160b, E160c.



JÓ étvágyat hozzá! :-DDD


4% sajt.... A többi aromák meg hidrogénezett szemétolaj... GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRr

2020. febr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!