Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Van olyan étel amit ti nem...

Van olyan étel amit ti nem szerettek, de szinte mindenki más igen?

Figyelt kérdés
Nekem ilyenek az eper,rizs,cukorkák,joghurt és popcorn.

2020. márc. 8. 12:37
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
A tejfölt sem szeretem úgy magába, de tésztákba meg ilyenekbe kell!
2020. márc. 8. 14:49
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle "tenger gyümölcsei" és nekem is a paradicsomos káposzta.
2020. márc. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

12-es vagyok

Ja és az olajbogyó, meg a kaviár.

2020. márc. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Rántott hús.

Nem utálom vagy ilyesmi, csak a világ legsnasszabb kajája számomra.

A másik, amiről csak általánosságban tudok beszélni, azok az édességek, egyáltalán nem vagyok édesszájú, az éves édesség fogyasztásom 90%-a a karácsonyi kötelező kóstolókból áll.

2020. márc. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Az eperaroma. Az epret magában szeretem, gyümölcs formájában, krémben, lekvárban is ha házilag lett megfőzve, kizárólag eperből, aroma nélkül, de az epres csoki, cukorka, nyalóka, gumicukor, puding, shake, üdítőital és társaik a halálom.


Meg ez inkább egy kategória, de száraz húsok száraz körettel. Nekem a rántott hús, a natúrszelet, a grillezett halszelet és társai nem passzolnak a rizshez és a főtt tésztához, hiába még menő éttermekben is így szolgálják fel. Ha valami szósz nélkül sült (natúr, grillezett, vagy rántott) húst eszem, ahhoz zöldségköretet, krumplipürét, valami rakott krumpliféleséget, puliszkát készítek, rizshez és tésztához pedig szószos feltétet - pörköltet, curryt, tejszínes húst, bármit csak legyen valami leve.

2020. márc. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
#15 A sima epret én is meg-meg eszem, de az epres nyalókától falra mászom.
2020. márc. 8. 18:56
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Bakonyi, kocsonya
2020. márc. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Alig van olyan amit negeszek, úgyhogy iszonyat sok van
2020. márc. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
72%

Ananászos pizza ill. a legtöbb olyan sós étel, amibe ananászt kevernek!


Az a baj hogy az ananásznak van egy rendkívül intenzív, egyedi íze ami elnyomja a többi másik ízt.

Nem passzol az ételekbe úgy, mint pl. a vadhúshoz az erdeigyümölcs, ill. a kacsához a narancs, a csirkéhez az alma (pl. waldorf saláta) vagy a sertéshúshoz a vegyes asztalt gyümölcs.


(Én az ananászt csakis magában - azaz nyersen, nem konzervbe, ill. magát a levét szeretem - baromi jó emésztést segítő cucc.)

2020. márc. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

- hús

- tejföl (ha érződik az íze, amúgy kajákba belefőzve oké, de csak ha nem érződik)

- avokádó

- édesvízi halak

- olíva

- tükörtojás

- bármi ami csípős


Ha italok is számítanak:

- tej (all-time legrosszabb dolog számomra, gyűlölöm :D )

- energiaitalok (hányingerem van már csak a szagától)

- kávé


Még van pár, amit utálok, de ezek azok amiket a környezetem túlnyomó többsége imád. :D

2020. márc. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!