Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Van olyan étel amit ti nem...

Van olyan étel amit ti nem szerettek, de szinte mindenki más igen?

Figyelt kérdés
Nekem ilyenek az eper,rizs,cukorkák,joghurt és popcorn.

2020. márc. 8. 12:37
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán szeretem az édességeket, utűlom a cukorkákat, a különböző csokiféléket is kifejezetten utálom, egyedül a 75%+ kakaótartalmú keserűbb csoklikat szeretem. Ugyanígy utálom a chipsek minden fajtát és a szénsavas, édes üdítőket. Nem szeretem az olajbogyókat és a sárgadinnyének az illatától is felfodul a gyomrom.
2020. márc. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

csoki, édességek (ritkán kivánom meg), kekszek, ostyák, magvak (kivéve szotyi,pisztácia)

péktermékek (kenyér kivétel), palacsinta, tükörtojás, főtt tojás, bacon (megeszem de nem vagyok oda érte), cukkini.Mindenféle desszert cucc, az édes joghurtokat én sem bírom csak a naturt vagy a kefirt.

2020. jún. 3. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
jaah, és a cola meg az ilyen szénsavas sz.rok, mind hányinger. De a cola egyenesen olyan ízű mintha mérget inna az ember :D szétmarja a pofám, le se birom nyelni.
2020. jún. 3. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Az édesítőszeres üdítőket gyűlölöm. És sajnos egyre több dologba azt tesznek.
2020. jún. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!