Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért lehet hogy eleinte...

Miért lehet hogy eleinte mikor Nissin Soba tésztát ettem nem éreztem csípősnek egyáltalán, de mostanában igen?

Figyelt kérdés
Ugyan azt az ízt eszem,a klasszikusat. És mostanában csípi a torkomat,és kicsit köhögtet.De amúgy más bajom nincs tőle. Megváltozott a recept?Vagy én lettem rá allergiás?

2020. márc. 16. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ott dolgozom, nem változott meg a recept. Ugyanolyan eszel, mint előtte?
2020. márc. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet van egy olyan szeria, amibe veletlenul kerult csipos hozzavalo is. Barmikor elofordulhatnak ilyenek, akar robot, akar ember vegzi a folyamatot. Mi anno kaptunk egy rekesz Pur (vagy valami hasonlo) mosogatoszert ingyen valami ismerostol aki ott dolgozott, mert hibas szeria volt, tul higra sikerult es nem kerult eladasra. Ez latszik rogton, nem tudom, a Soba tesztaban hogy ellenorzik a port vagy a szoszt, lehet nem vettek eszre vagy nem erdekelte oket.
2020. márc. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Japán cég, nem magyar. Ha a tészta pár tizeddel vékonyabb vagy vastagabb, sima kóstolásnál azt is kiszúrják. Minden reggel 9kor és délután 4kor kóstoló van, illetve minden egyes gyártásból főzni kell és megkóstolnunk, naponta 4-5 félét minimum gyártunk vonalanként (Cup, bag).
2020. márc. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Vàlaszolni nem tudok. De annyira imàdom.. Minden nap meg tudnàm enni. Csak lenne olcsóbb vagy nagyobb adag, mert ebből kettőt simàn megeszek egy evésre.

Egyébként a classicot eszem én is, de olyan szószt tudok venni nagy kiszerelésben? Üvegeset?

2020. márc. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen,ugyan azt a fajtát eszem most is.

De nem hiszem hogy véletlenül került bele valami mert többször is csípősnek éreztem.Nem csak 1 pohár evésekor.

És allergia lehetséges lenne, ha nem a tésztával van a baj? De én úgy tudom az allergia nem fokozatosan alakul ki,meg aztán nincs is benne olyan összetevő tudtommal ami ilyen reakciót váltana ki.Vagy mégis?

2020. márc. 18. 18:13
 6/6 A kérdező kommentje:
bocsi második, félreolvastam.Ha viszont több ilyen adagba került bele akkor lehetséges hogy ez a baj.
2020. márc. 18. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!