Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Magyarázza már el valaki...

Magyarázza már el valaki nekem ezt a liszt-felvásárlás dolgot, kenyeret akarnak otthon sütni, vagy mi?

Figyelt kérdés
2020. márc. 18. 09:19
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
51%

Kenyeret es mindent amit meglehet sutni es fozni lisztbol.

Olcsobb ha magad csinalod meg a levesbe a tesztat/galuskat mint ha venned.

2020. márc. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
81%

Ez oké Caak sok olyan veszi aki amúgy soha nem süt semmit

Akkor kenyeret sütni honnan a fenéből tudna ??


Kolleganom is 20kgt vett 😀kozben kaját rendel mert évente parszor ha főz az ilyennek minek .

Szintén 20kg cukor 😀

2020. márc. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
84%

Az egyessel nen értek egyet főleg a teszta és galuska temaban.

Ahhoz tojás is kell és az minden csak nem olcsó.

És ennyi ember mint aki felvásárolta nem tart mindenki tyúkokat is😀

2020. márc. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
79%

Pont itt írta valaki múltkor, hogy megkérdezte a szomszédját, mit csinál azzal a sok liszttel. Kenyeret süt. Jé, tud kenyeret sütni? Nem, de mások is veszik.

Persze igen, van, aki kenyeret süt, de a többség csak birka.

2020. márc. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Nálam pl mindig van itthon liszt, nem is vásároltam fel most senki elől.

Ezeket csinálom belőle:

Palacsinta

Muffin

Kifli

Hamburger zsemle

Pizza

Aranygaluska

Fank

Bukta

Kalács

És mióta van tésztagépem, azóta pl a tésztát is sokszor én csinálom bolti helyett.

Kenyérsütő gépem is van, de kenyeret még sosem sütöttem, nem is tervezem. Csak a kelt tésztákat keverem, dagasztom és kelesztem benne.


Ha sok a liszt valakinél, írjon szívesen küldök jó kis recepteket. 😀

2020. márc. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
8%

Én nem vettem lisztet, de amúgy 4 boltot is megnéztem és sehol sem volt felvásárolva a liszt, meg a konzervek sem... Ezt csak a nagy korona szkeptikusok terjesztik, hogy "jaaaj! ezek a birkák megveszik az összes lisztet", stb.

Annyit nyavajognak emiatt, hogy komolyan mondom már rosszabbak mint a korona-mániások, az apokalipszisre készülők és a hipohonderek együtt.

2020. márc. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
68%

Igazad van, ez leginkább egy ősrégi, ma már meghaladott túlélési reakció.

Az emberek 95%-a nem tud kenyeret sütni. De azért jól felvásárolták az élesztőt is azok elől, akik viszont igen...

2020. márc. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
81%
Én pl minden héten sütök sütit, péksütit, gyakran pizzát, kiflit, a lányom nagy palacsinta fan - és amikor a helyi boltokban csak rétesliszt van és utazi kell akkor nem 1 kilóval negyek haza (most 8kg van itthon, bár alapból, mikor mindenhol kapható is 4 a min. amit tartok)
2020. márc. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
79%
Tegnap a boltban eladók azt beszélték, nem értik minek viszik azt a rengeteg száraz élesztőt.
2020. márc. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk sok boltban se liszt, se cukor, se száraz tészta,se konzerv, se semmilyen eltartható dolog nincs, mindet felvásárolták. Pedig elég nagy városban élek, meglepő, hogy nincs a boltokban elég készlet.
2020. márc. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!