Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ha édességet ennél, de nincs...

Ha édességet ennél, de nincs otthon semmi nasi?

Figyelt kérdés
Ha édességet ennél mi az ami mindig van nálad otthon, és csillapítja az édesség utáni vágyad?
2020. jan. 8. 18:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Olyan nincs, hogy nincs. Ha tényleg nincs semmi, akkor csinálj tejbegrízt!
2020. jan. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Hm...

Ez igaz...


UI.: Szoktam olvasgatni a kérdéseket, ha valami kérdés felmerülne bennem, most viszont elgondolkodtam, első te mióta lettél ilyen normális, értelmes válaszadó... nem is értem...

Azért köszi.

Csinálok is egy adagot.


A kakaó már unalmas...

2020. jan. 8. 18:48
 3/25 anonim ***** válasza:
69%
Cukros - vizes kenyér.
2020. jan. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk most még van itthon kb 3 kiló különböző ízű szaloncukor, pár adventi kalendárium és halom csoki amit karácsonyr hoztak. Egy darabig nincs nasi gondunk. De amikor nem szokott ilyesmi itthon lenni, akkor szoktam rögtönözni "folyékony csokit", mert cukor és kakaópor mindig van itthon. Egy kevés vízzel egy decis pohárba sűrű masszát keverek ki kakaóporból és cukorból. De ha van itthon háztartási keksz, akkor főzök teát és kekszet tunkolok bele.
2020. jan. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Mézes kenyér
2020. jan. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Szerintem liszt, cukor meg víz mindenkinek van otthon. Fahéj is kell, de mondjuk a tejszínhab és a csoki öntet hanyagolható.

2020. jan. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már én is kínban - sajnos nem ismertem a 6-os receptjét!:) - zsemlemorzsát pirítottam mint a gombóchoz, tettem rá fahéjas cukrot és lekvárt, ...meglepően jó volt.
2020. jan. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek ettem inkább egy vajas lekváros pirítóst...Viszont lesz alternatívám legközelebbre... :)
2020. jan. 8. 19:34
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Van mikród? Akkor ez 5 perc alatt készen van:


[link]

2020. jan. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
98%
Keverj jó habosra 1 tojássárgáját kristálycukorral.
2020. jan. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!