Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Irnatok nekem diétás étrendet?

Irnatok nekem diétás étrendet?

Figyelt kérdés

Lehetőleg komoly válaszokat várok! Minden részlet kérdés nélkül! Csak röviden írjatok le!

Otthon érzem, lapos has a cél és némi zsírvesztés. Kérlek írjatok olyan étrendet amibe van fehérje is, ami edzéshez jó, illetve kevésbé zsíros, laktató. Örülnék ha főként fitness edzők írnának!



2020. márc. 22. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az étrend mindenkinél testreszabott, de van egy egész jó app, a kalóriaszükségleted megállapítására és a napi étkezéseid vezetésére és hogy miböl mennyit ehetsz még. (KalóriaBázis) Meg az se mindegy hogy TE mit szeretsz, mert hiába mondom hogy a brokkoli jó, ha nem szereted nem azt fogod enni. Én sokat fogytam amikor csak vizet ittam és halat, csirkemellet ettem párolt zöldségekkel. Még probléma is volt hogy 100 kg férfiként nem tudtam annyit se megenni, hogy elérjem a napi minimum kalóriát ami az egészséges fogyáshoz kell.
2020. márc. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
25.000,- Ft lesz.
2020. márc. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak szólok, hogy senki nem állít össze neked ingyen étrendet, mivel ez is egy szakma. Ráadásul ha edzéshez kell, akkor érdemes edzéstervhez igazítani.

Csirke, rizs, zöldségek, túró, zabpehely... Lehetőleg minél kevesebb szénhidrát, no kenyér, no krumpli, tészták. Párom kalóriát számol Yazio alkalmazással, eszik mindent, de úgy, hogy határon belül maradjon.

2020. márc. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!