Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudtok ajanlani diétás étrendet?

Tudtok ajanlani diétás étrendet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 16 éves leszek egy 2 héten belül és szeretnek tőletek dietasabb etrendet kérni vagy edzest hasra hogy zsír menjen le.Nekem ha polo van rajtam vagy állok a annyira durvan nem látszódik de ha fekszek látom magamon.Rengeteget sportolok aikidozok, kerékpározok mindenhova azzal megyek, kutyámat sétáltatom napi 40-50 perc séta. Kondizok.De mellette rengeteg kólát és édességet fogyasztok ami tudom nem jó. De volt olyan időszak amikor ezeket nem fogyasztottam es akkor se volt kevesebb a súlyom. Édességet ugy kell érteni hogy heti 1 tabla csoki nem ezt de az értéke kb ennyi. Es meg annyi hogy ezek a táplálékkiegészítők fogyáshoz/szalkasitashoz mennyire jo vagy hasznos illetve veszelyes 1 dkboz használatával aztan többet nem vennék. Mert olyan durva feleslegem nincs de engem zavar. 187 cm 84.5 kg

16F



2018. aug. 15. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Sokféle jó diétás étrend létezik, meg kéne találnod a hozzád passzolót. Ami az egyik embernek jó, attól a másik éhezik szálkásításkor vagy rosszul lesz, extrémebb esetekben...


Ha tudod, hogy a sok kóla és édesség gond, csökkentsd. Heti 1 tábla csokinyi édesség szerintem pici, mi a családban napi szinten többet eszünk (csak nem cukrosat, azt elhagytuk rég), mégis fogyunk, ha igazán aktívak vagyunk (vagy csak igazán odafigyelünk a többi ételre). Te sokat mozogsz, hogyan tudok nem nagy erőfeszítéssel mégis túlenni magad? Biztos éhessé tesz a sport, no meg tinifiúnak lenni is komoly befolyásoló tényező lehet e téren.


Ha elhagyod ezeket, de ellensúlyozandó eszel mondjuk egy csomó zsíros nasit vagy kenyeret vagy más kalóriadús dolgot, akkor nem fogysz. 1-2 előnytelen étel elhagyása nyilván nem elég, az egész ételmennyiségednek kell csökkennie egy kicsit. A sok sport mellett elvileg ezt nem is olyan nehéz megoldani.


Kiegészítő felesleges, egyél rendesen és kész. Max. vitamint szedhetsz, sokan teszik, mert szerintük nem lehet bevinni ételekből, de elvileg szinte minden bevihető a megfelelő mennyiségben.

2018. aug. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! 😄
2018. aug. 16. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!