Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Lehet valahol olyan laktózment...

Lehet valahol olyan laktózmentes jégkrémet kapni ami növényi tejjel van és nem víz állapotú ?

Figyelt kérdés
Nem találtam még ilyet, de hátha van. A sima fagyitől gyógyszerrel is rosszul vagyok. A vizes állagúnak pedig nem sok íze van sajnos.

2020. máj. 13. 08:11
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Csinálhatsz magadnak is. Millió recept van. De pl a sörbetek tökéletesek, igaz nem tej alapúak, de finomak. Siman fagyasztott gyümölcs pici mézzel összeturmixolva és kész.
2020. máj. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tesconak vannak laktózmentes jégrémei pl. csoki, vanília.
2020. máj. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi a vizes allagu neked? Pl azok a kemenyebb, kinyomos pl?

Mert bar vizzel készülnek, de vannak vegan jegkremek. De ha ez se jo, akkor passz.

Akkor csak olyan izlik, amitoo rosszul vagy, vagy megkedveled amitol nem

2020. máj. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Carte d'Or gyárt vegán jégkrémeket pl. most újabbak is vannak, talán kókusz-áfonya és kakaós-bogyós gyümölcs és még van egy harmadik. Nekem nincsen semmilyen allergiám vagy érzékenységem, szóval én bármit megehetek. Viszont van egy családtagom, akinek tulajdonképpen a vegán étrend áll a legközelebb a megengedett étkezéséhez, így az ő ételeibe is bele szoktam kóstolni. Nem sok minden szokott ízleni, bevallom, de ezek a fagyik szerintem nagyon finomak és tényleg ízlik úgy is, hogy én ehetnék bármilyen fajtát.
2020. máj. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!