Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Télen miért nincs kindej...

Télen miért nincs kindej joy? Most nyár van, de most is alig látok egy - egy boltban. Piacon egyáltalán nincs. A másik meg az, hogy 300 Ft.

Figyelt kérdés

2020. jún. 30. 05:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
10 Akkor te valami burokban elsz, vagy nem tudom. Tobben is irtuk, hogy gyerekkorunk ota letezik itthon, 15+ eve. Mondjuk en pl budapesti vagyok, azt esetleg el tudom kepzelni, hogy kisebb telepuleseken nem volt, bar ahol van Spar es Tesco es ilyesmik (vagy legalabb ezeknek a 15+ evvel ezelotti megfeleloi), ott 100% hogy mindig is volt.
2020. jún. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
21%

Én akkor itt túl öreg vagyok

Nem vagyok pesti,közepes városban élek de van Spar Hypermarket meg nagy Tesco is a városban de én még az életben nem is hallottam és nem is láttam ezt a Kindert

2020. jún. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja értem, 10-es, szóval amiről nem hallottál, az nem is létezik...
2020. jún. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
24%

13 hát ha nincs egy hypermarketben, és a tévében sem látom reklámban és szórólapokon sincs, akkor honnan az ujjamból szopjam ki, hogy létezik?

Ezt a Kindert Joyt még csak most kezdték el reklámozni pedig már állittólag 2001 óta létezik.Hát én egyszer se láttam

2020. jún. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem most kezdték el reklámozni. Ezt honnan gondolod? Amit te nem láttál, az nincs is?

Meg érdekes, rajtad kívül mindenki vett már mindenféle boltban, de nyilván mi vagyunk a hülyék mind és te vagy helikopter...

Ennyire fájna beismerni, hogy téves dolgot írtál?

2020. jún. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Ezen a nyáron milyen kinder joy van? Úgy értem, hogy milyen játékok vannak benne? Mert azt tudom, hogy minden nyáron más jön ki
2020. júl. 1. 09:23
 17/17 anonim ***** válasza:

Most Mario (Nintendo) játék van benne.


[link]


Régebben nyáron mindig eltűntek a Kinder tojások, meg a Kinder, Ferrero, Nutella termékek. Mert a gyár azt írta, hogy a nagy melegben megolvad a csoki és az nem jó, ezért nyáron nem gyártanak, nem kerülnek a boltok polcaira a termékeik.

De most már szokott lenni nyáron a Kinder Joy. Azt mondják ezt a terméket direkt a nyári hónapokra találták ki. Pedig ha jól belegondol az ember akkor az abban tallható csoki krém már amúgy is puhább, lágyabb, olvadósabb mint a rendes csoki, csak ugye mivel ilyen jó kis csomagolásban van bent, ezért nem tud kifolyni úgy mint a sima, rendes Kinder tojás.

2020. júl. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!