Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Találtam egy tavaly lejárt...

Találtam egy tavaly lejárt Nescafét, szerintetek kidobjam, vagy még van ereje? Nem volt felbontva.

Figyelt kérdés

2020. júl. 26. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Kibhasssznám , egyrészt ki tudja mi zajlik le benne . Tovabbá spóreszolsz minden tré holmit megmentesz mániává fajul és beüthet egy vadabb mérgezés ....
2020. júl. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:D Azért ennyire nem vészes a helyzet, inkább kidobálós típus vagyok, de meglepődtem, hogy van itthon bontatlan kávé. Hát ja, gyakrabban kellene rendet rakni.
2020. júl. 26. 09:43
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
elmennek a helyi boltba, vennek egy pont ugyanolyat... majd 10 perc mulva vissza mennek,hogy amit vettem lejart... igy minimum adnak egy masikat, de megkockaztatom a penzvisszafizetest is. es akkor mar rotyoghat is a kave :) szep napot
2020. júl. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja.
2020. júl. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

@3: Nem,nem vagyok cigany, tavolrol se...


#5.

valaszt nem adtal a kerdesre...kuporodtal volna vissza a kalyha melle es maradtal volna inkabb csondben

2020. júl. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kostold meg v szagold meg ha budos dobd ki
2020. júl. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%
Max gyengült az aromája, de nincs komolyabb baja, pláne bontatlanul. Mi is ittunk már meg ilyet és még élünk, és nem, nem lettünk beteges gyűjtögetők. Az önjelölt doktorkodással vagy épp a jóindulatba bújtatott gúnyolódással néhány embernek le kéne állni.
2020. júl. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!