Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miket szoktatok reggelizni?

Miket szoktatok reggelizni?

Figyelt kérdés

Nagyon egysíkú a reggeli étkezésem. Elég válogatós vagyok és hamar ráunok bizonyos élelmiszerekre. Az elkészítéssel sem szeretek bíbelődni, így sokszor péksüti a reggeli, habár tudom, hogy erről le kell szoknom.


Általában téliszalámit eszem, vagy házi kolbászt, ha van. Sonkát - szalonnát egyéb disznóságokat ritkán, mivel - ahogy írtam - hamar ráunok, és csak megy a kukába. A tojást szeretem, de legtöbbször lusta vagyok sütni-főzni. Természetesen különböző zöldségeket mindenhez fogyasztok. Időnként eszek valami tejbevalót is, de mielőtt kiürülne a doboz, erre is ráunok. Napi szinten eszek mandulát, almát, különböző gyümölcsöket, de ezektől általában csak éhesebb vagyok.


Tudnátok tippeket adni? Szeretnék változatosan reggelizni, jókat enni, ami kitart ebédig, mert jelenleg csak nyammogok valamit a fentiek közül, aztán 11 órakor már kóválygok az éhségtől. Segítsetek!


Az is jó, ha leírjátok, hogy Ti mit szoktatok enni, majd mazsolázok belőle.



2020. aug. 7. 18:32
 1/5 anonim válasza:
93%
Én pl imádom a granolát. Nagyon laktató és isteni finom. Több íz is van így nem unalmas.
2020. aug. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Müzlit

Meleg szenyót

Zöldpaprikát megtömök tejföllel kikavart túróval

2020. aug. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Amit találok a hűtőben :D

Egyépként a legtöbbször tojás rántottát, pirítóst, melegszendvicset.

2020. aug. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én reggelim egy tükörtojásból, egy kis paradicsomos babból és egy kis bacon-ból áll, amit egy crossiant-tal eszek meg és iszok mellé egy bögre tejes fekete teát. Ha pedig nem vagyok éhes akkor összedobok egy gyors gyümölcssalátát, de nálam a tea nem maradhat el. :)
2020. aug. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Rozskenyér + különböző melegszendvicskrémek (magyaros, provence-i, hamburgeres, sonkás), bacon, gomba, csípős szalámi, sajt. Megsütve isteni:D


Néha cukorcsökkentett müzli.

2020. aug. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!