Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Vásároltok nagyobb készletet...

Vásároltok nagyobb készletet a 2. hullám miatt abból, amit amúgy is fogyasztotok?

Figyelt kérdés
2020. szept. 2. 14:20
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
68 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Igen. Nem a vírus miatt, hanem mert ha újra bepánikolnak az emberek, akkor megint hónapokig nem lehet majd lisztet, rizst venni mint legutóbb.

Nem több tálcányit, de szerintem 2-3 kg lesz otthon, az úgyis el tud fogyni hamar.

2020. szept. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem, max 1-2 extra dolgot bedobok a kosárba, de tavasszal se halmoztam. Remélem az emberek tanultak a tavaszi ostoba cirkuszból, itt ahol élek szerencsére igen és most nem rohanták le a boltokat, rájöttek, hogy nem fog hirtelen elfogyni az országos készlet és nem kell semmiből sem 20 kilót venni.
2020. szept. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Minek?
2020. szept. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Tavasszal vettem mindent ami kell (4-5 kiló/flakon/tasak), még mindig van belőle bőven. Csak tudnám mi ez a világvége hangulat. Most is egymás hegyén-hátán tolonganak az emberek a tömegközlekedésen, az iskola kapujában, a boltokban, még sincs katasztrófa, sőt.
2020. szept. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Mármint annyit csak, hogyha esetleg karanténba kerülök mert elkapom vagy mert gyanús, akkor 2-3 hétre legyen mit enni.
2020. szept. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Midenbol bevasaroltam a mult heten. Tartos elelmiszerekbol pl 1 karton tej, liszt, cukor stb.

Mindent magunknak en keszitek, igy minden elfog fogyni. Minden heten sutok peksutiket, kiflit, zsemlet, lefagyasztva amikor kell frissen kisutom.

Gluten erzekeny fiaim vannak

2020. szept. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Mi kis településen élünk így alapból zsugorral vesszük a lisztet, cukrot, olajat, tartós tejet, ásvány vizeket ha bemegyünk nagyobb városba mert így olcsóbb mint itthon megvenni. Most is hasonlóan vásárolunk csak, nem lesz plusz semmiből
2020. szept. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem a vírus miatt vennék ennyit, hanem mert az első hullám alatt (amikor csak azért vásároltam, mert attól féltem, amitől az első, hogy a pánikolók miatt nem lesz) nagy tételben vettem sok mindent, és rájöttem, mennyivel kényelmesebb félévente megvenni fél évnyi wc papírt, mint mindig nézni, mikor fogy el.
2020. szept. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Na, tegnap már nem volt élesztő nálunk a boltban, és csak 1 kg lisztet tudtunk venni (akartunk volna 4-5 kg-t)..... Reménykedtem, hogy most nem lesz ilyen pánikvásárlás, de úgy tűnik tévedtem. :(
2020. szept. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
38%
Az M. betűvel kezdődő áruházban szoktam bevásárolni ott a dolgok többsége amúgy is kartonra van.
2020. szept. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!