Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Jo napot mindenkinek! Mivel...

Slipk89 kérdése:

Jo napot mindenkinek! Mivel én ebben még kezdö vok és hétvégére csinálni akarok egy tortát hogy ha fondantal bevonom akkor nagyon elrontom az izét vagy éppen ellenkezöleg?! Mert félek hogy nagyon édes lesz az egész!

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem túl édes, és kemény ez a bevonat. Miért nem válsztasz mást?
2011. márc. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a töltelék nem túl édes,akkor a fondanttól nem lesz az.
2011. márc. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen fondanttal vonnád be?
2011. márc. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Neten találtam pillecukrosat! Azért gondoltam erre hogy sokkal szebb és ünnepélyesebb kinézetü legyen a torta! Van esetleg más tippetek helyette?
2011. márc. 21. 11:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó az eredeti ötlet! Helyette talán: növényi tejszín hab (ez jól tartja a formáját) estleg ebbe keverhetsz különféle dolgokat -olv. csokit, likőrt, kókuszt, vagy mindezek keverékét, saját krémje a tortának és ebbe vmi mást keversz/más ízű legyen, csoki olvasztva.
2011. márc. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk sok múlik azon, hogy milyen a torta krémje?

Vagy egyáltalán, töltött-e a torta valamivel?

Ha főtt krémet használsz,akkor azzal be is vonhatod a tortát, vagy lehet tejszínhabbal is.

Én a mascarpone+tejszín verziót kedvelem, mert egyszerű és jól díszíthető habzsákkal. (Ja, és mivel fehér, színezni is lehet.)És ami fontos, hogy könnyű.

Üdv!


ui.: de ha egy torta túl édes, annál nagyobb baj ne legyen! Egy torta esetében ez megbocsátható (szerintem)

2011. márc. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2011. márc. 21. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!