Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Meglehet vizsgáltatni a saját...

Meglehet vizsgáltatni a saját termesztésű zöldségeim vitam8ntartalmát?

Figyelt kérdés
Ha igen hol? Tudnátok ilyen céget mondani?

2020. szept. 15. 08:27
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Megér neked párszázezer forintot néhány kiló zöldség bevizsgáltatása?

Ráadásul csak az adott tételről fog szólni az elemzés, hiszen ha máskor vetetted, pár méterrel odébb (esetleg más talajviszonyok, más öntözés, stb. stb.) termesztett zöldségeknek már más lehet a vitamintartalma...

2020. szept. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Budapesti Corvinus Egyetem Élelmiszertudományi Kar

Mikrobiológiai és Biotechnológiai Tanszék kísérleti laboratórium


[link]



De nem biztos (sőt, tán biztos hogy nem), hogy magánemberektől vállalnak ilyesmire elemzést...

2020. szept. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, csak neked nem fogja megérni. Egyébként túl sokat nem jelent, hogy mennyi a zöldség vitamintartalma. Az nem egyenlő azzal, hogy azt hasznosítani is tudja a szervezeted. Így meg teljesen felesleges lenne számodra ez az információ.
2020. szept. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Talajanalízisnek több értelme lenne, nitráttartalom pl elég fontos paraméter, a humusztartalom is fontos, végtére is a talaj befolyásolja nagyban a termény beltartalmát
2020. szept. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna, hogy ez ilyen drága mulatság. Azért kösz.
2020. szept. 15. 14:47
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A piacinak tudod a vit tartalmát?
2021. szept. 12. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!