Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyik a legfinomabb kolbász,...

Melyik a legfinomabb kolbász, ami könnyen beszerezhető?

Figyelt kérdés
Egy különleges hidegtálhoz szeretnék venni valami finom kolbászt, de nem értek hozzá, hogy melyik a finomabb.

2020. nov. 5. 05:48
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Hartai csípős.
2020. nov. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Kostold meg oket … a legtobb hentesnel kérhetsz egy kis kostolot. Az izles annyira egyeni, hogy ilyenben csak azt lehet megmondani, hogy en mit szeretek, de az egyáltalán nem biztos, hogy neked is izleni fog.
2020. nov. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ok, köszi a válaszokat.


De nagyon nem értek hozzá, szeretnék meglepi vacsorát a páromnak, valami fincsit kellene venni. Gyulai, Csabai milyen?

2020. nov. 5. 10:40
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

"Gyulai, Csabai milyen?"


Szerintem túl vannak tolva. Maszek hentesnél sokkal finomabbat kapsz, különböző a beszerzési forrásuk, szóval érdemes kipróbálni.

2020. nov. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Én is a maszek hentest javaslom.

Nála még szikkadtság szempontjából is lehet válogatni.

Egy átlag kolbász több hetet áll a klíma helységében, mikor eladásra kerül, de ha kérsz tőle, akkor a "tegnapi" füstölésből is fog tudni adni.

Én kifejezetten szeretem az ilyet. Hazahozom és megmikrózom fogyasztás előtt. Ilyenkor van a legintenzívebb füst íze.

Hidegtálhoz én olyat választanék, ami még érezhetően puha állagú, olyan közepes érlelési stádiumban levőt.

2020. nov. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

A Csabai finom, de egyetértek a 4-es válaszolóval, hentesnél találsz olcsóbban finomabbat.

[link]

Vakteszt alapján ez a sorrend.

2020. nov. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, aranyosak vagytok.
2020. nov. 5. 16:18
 8/9 lencsefőzelék ***** válasza:
90%

Egy kisfiú sír a bolt előtt. Odamegy hozzá egy néni:

- Miért sírsz, kisfiú?

- Mert nem tudom, anyukám mit mondott: "Csaba, hozz egy szál gyulait", vagy "Gyula, hozz egy szál csabait"?

- No, hát ezen igazán könnyű segíteni: mi a neved?

- Pistike.

2020. nov. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A Gyulai, Csabai kolbászban az a jó, hogy mindig ugyanazt az íz kapod. Hentesnél biztosan kapsz jobbat is, de ott sosem egységes az árú, éppen amilyenre sikerül.
2020. nov. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!