Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Eléggé felpuffadtam, mit tegyek?

Eléggé felpuffadtam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy órája étteremben ettem bablevest, most kezdem érezni a mellékhatásait, elkezdtem felpuffadni tőle.


Egyik barátnőmmel szülinapozunk viszont az este folyamán, alkoholt is fogyasztanánk így gyógyszert nem tudok bevenni.


Egyéb ötletek puffadás megszüntetésére? Nem szeretém ilyen hassal tölteni az estét.


L19



2020. nov. 6. 18:54
 1/7 anonim válasza:
60%
Egy jófajta kakilás enyhíthetne a panaszaidon.
2020. nov. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%
Fingd ki magad rendesen … ha hangosan csinalod, te leszel a tarsasag kozeppontja. :)
2020. nov. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Feküdj hanyatt, húzd fel a lábaidat és öleld át a térdedet, ha ritmikusan mozgatod fel és le, akkor előbb utóbb kijön. Babákon így segítenek.
2020. nov. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"break dance" :) 3-as
2020. nov. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Degasin
2020. nov. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A puffadást megszüntető szerek nem "gyógyszerek", hanem semleges anyagú lágy zselatin kapszulák, bennük leginkább valamilyen kis olajjal.

Bármikor, bármivel beszedhetőek, akár borral is.

A Degasin is ez.

2020. nov. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na kifingtad magad ?
2020. dec. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!