Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Konzerves olajos hal okozhat...

Konzerves olajos hal okozhat rosszullétet és hasfájást?

Figyelt kérdés
Most ettem életemben először ilyet, a barátom ajánlotta hogy kóstoljam meg mert finom. Ízlett is egyébként, megettem egy egesz komzervet csak most picikét rosszul vagyok tőle. Tünetek: rossz közérzet, hasfájás, puffadás.

2020. nov. 17. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Betoltad az összes olajat is? Akkor nem csoda, ha rosszul vagy. Ennyi olaj eléggé megterheli az emésztőrendszert. Ha eszel mellé valami savanyúságot, az segít valamennyit, legalábbis nekem.
2020. nov. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, arra ügyeltem hogy ne egyek annyi olajat, kb. a felét ettem meg.
2020. nov. 17. 19:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Üresen etted? Akkor ne csodálkozz. Minimum kenyérre, zsömlére vagy bármilyen péksüteményre kellett volna tenni. Olajat minél jobban lecsöpögtetni rőla, még a fele is túl sok. Az igazából a tartósítás miatt van, nem azért, hogy sokat egyen belőle az ember.

De lehetett volna tésztával összekeverni, vagy salátába keverni.

Legközelebb jobban figyelj, és ne edd üresen. Én imádom kicsikorom óta, de így nem bírnám megenni még a legfinomabb fajtát sem.

2020. nov. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kenyérrel ettem természetesen. :) Csak az olajat nem csöpögtettem le. Illetve csak rá a kenyérre.
2020. nov. 17. 23:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Az sem jó. Túl sok az olaj egy ilyen dobozban.

Most jobbulást, legközelebb pedig figyelj jobban.

2020. nov. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
okozhat brrr
2020. dec. 5. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!