Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Sushi alga lap, wasabi és...

Sushi alga lap, wasabi és szójaszósz pár nappal a lejárati dátum után még elfogyasztható?

Figyelt kérdés

Vettem egy sushi kit felszerelést vagy egy éve, az van ráírva, hogy 2020. november 19-ig jó.

Teljesen elfeledkeztem róla miután megvettem, csak ma került a kezembe.

Ha elállt egy évig nem ebben a pár napban romlott meg, ugye? Szerintetek még felhasználható a tartalma? Minden bontatlan csomagolásban van.(Természetesen hal, vagy zöldség nem volt benne, csak a többi hozzávaló: nyers rizs, algalap, wasabi, szójaszósz, gyömbér, ecet.)



2020. nov. 22. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

En ugy gondolom siman felhasznalhatod, ha barmi bajuk lenne egybol lejonne a szagarol/kinezeterol, akkor nyilvan hanyagold.

De nem hinnem, hogy barmi bajuk lenne, plane ugy, hogy ki sem bontottad, nem erte oket levego vagy barmilyen baci.

2020. nov. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%

Ezek persze.

(Nem tudom, ki az a Nóra, de nekem egyszer a polgármesterünk, Veres nevét változtatta véresre a gyakori :D)

2020. nov. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az algalap be tud penészedni ha megszívja magát. Ha a speckó csomagolásban van, akkor annyira nem gáz.


A szójaszósz nagyon sós, nem megy az sehova.


Az a gyömbér meg a wasabi lehet, de kóstold meg. Mindkettő eléggé sokáig eláll.

2020. nov. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!