Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Szereted-e és milyen gyakran...

Szereted-e és milyen gyakran fogyasztasz növényi tejet,tejterméket ?

Figyelt kérdés
2020. nov. 22. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kókusztejet szeretem, főleg a csokisat, de mivel drága ezért ritkán iszok. Ezen kívül a rizstej is ízlik, a mandula nem jött be.
2020. nov. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Laktózérzékeny vagyok, így minden nap növényi tejjel iszom a kávémat reggel és ebéd után. Főleg kókusz- és mandulatejet szoktam fogyasztani. Főzéshez és sütéshez kókuszból vagy szójából készült tejszín-/tejfölszerű készítményeket használok.
2020. nov. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy valaha az életben egyszer is ittam-fogyasztottam volna. Nincs vele bajom, csak valahogy eddig kimaradt.
2020. nov. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem őket, de nem igazán szoktam inni, mert magát a tejet sem iszom, úgymond nincs mit pótolnom. Vizet iszok és kész.
2020. nov. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a mandulatejet, de nagyon ritkán veszek, inkább csak kuriózumként.
2020. nov. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kókusztejszínt szoktam venni viszonylag gyakran. Semmilyen különleges megfontolás nincs mögötte, használok tehéntejszínt is, de más az íze a kettőnek és egyes ételekhez, például a kedvenc zöldcurrymhez a kókusz jobb mint a tehén.

Növényi tejet sose ittam még, de nem azért mert bármi ellenérzésem lenne, csak sose merült fel bennem. Inni nem szoktam tejet, amibe meg nagy ritkán teszek, tipikusan süteményekbe pont mindegy milyen tej kerül, és a növényiek általában sokkal drágábbak.

2020. nov. 23. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Tejallergia miatt nekem sajnos muszáj. Zab és mandula tejet szoktam venni, ezek elég jól becàltak, a kókuszost még nem mertem kipróbálni attól félek hátha túl kókuszos íze lesz a kajának.
2020. nov. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Néha rámjön, az íze miatt.


Nekem a kókusz és a zabtej kávéba nem jó, sajnos nem elég zsíros és refuxom lesz tõle.

De a mogyoró, mandula, szója és kesu tejet szeretem.

2020. nov. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!