Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ez az ételkombináció okozhat...

Ez az ételkombináció okozhat gondokat?

Figyelt kérdés

Este vacsorára fogyasztottam tejberizst, utána ráettem egy fél konzervdoboznyi barackbefőttet. Elég furán érzem a gyomrom, kicsikét görcsöl.


Ugye reggelre nem lesz hasmenés belőle? Muszáj vagyok dolgozni menni, fontos meeting lesz a cégnél.


24L



2020. nov. 23. 22:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
46%

#10#

Gondolom, azt észre vette volna, ha romlott, azt elárulja az étel íze.

Inkább az történt, hogy a két étel "össze veszett", ahogy azt az öregek mondták régen.

Barack tejjel, dinnye sörrel, vagy tejjel, tequila vodkával és még jónéhány olyan duó létezik, amelyek együtt gyötrelmes hatást tudnak kiváltani, ha az illető gyomra érzékeny rá

2020. nov. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
31%

"Barack tejjel, dinnye sörrel, vagy tejjel, tequila vodkával és még jónéhány olyan duó létezik, amelyek együtt gyötrelmes hatást tudnak kiváltani, ha az illető gyomra érzékeny rá"


Föleg, ha az illetö hipochonder és bebeszéli magának, hogy baja lesz töle!

2020. nov. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nem volt romlott az étel, szimplán csak az lehetett a gond hogy a kettő nem fér meg egymás között.


Egész nap ment a hasam és még most sem vagyok a legjobban... De legalább a meetinget túléltem wc-re futkosás nélkül...

2020. nov. 24. 17:02
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a kajától volt. Ha egész nap ment a hasad, tuti benyeltél egy calicit pl, vagy más vírust, ami hasmenést okoz.
2020. nov. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
14-es elképzelhető ez is. Még tegnap este is ment a hasam. De most az előbb voltam wc-n és ma már nincs hasmenés, rendes állagú széklet távozott.
2020. nov. 25. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!