Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Egy melegszendvicsben mennyi...

Egy melegszendvicsben mennyi kalória lehet?

Figyelt kérdés
Egy szelet teljeskiőrlésű tönkölybúza kenyér + melegszendvics krém + trappista sajt a felállás.

2021. jan. 5. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Nincs ilyen, ezt így nem lehet. Grammra pontosan kell, hogy miből mennyi volt a szendvicsben.

Ha nem vagy képben, ne erőltesd.

2021. jan. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Képben vagyok, abban reménykedem, hogy valaki már elszórakozgatta az időt ezzel egyszer :)
2021. jan. 5. 18:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudjuk mekkora kenyérszelet, mennyi feltét és sajt van rajta?


Hiába mondom hogy az én ugyan ilyen melegszendvicsem 250kcl volt ha te kétszer akkora kenyérből csináltad több feltéttel, így a tiéd már egyből 500kcl lesz.

2021. jan. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

[link]

Ebben például nyócmillió öccá

2021. jan. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet pontosan meghatározni sehogyse, max laboratóriumi körülmények között, sztem legalább 500, de lehet több is.
2021. jan. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Valamennyi. Tudod valamennyi kenyérre kensz valamennyi valamilyen melegszendvics krémet és valamiféle sajtból raksz rá valamennyit. Tehát valamennyi van benne. Meg közelítőleg valamennyi....
2021. jan. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ti nagyon frusztráltak vagytok. Nyilván nem pontos értéket vártam egyébként, hanem egy intervallumot. Pl. 300-350, a sajt mennyiségétől és a kenyér nagyságától függően. De majd következőre megszámolom a sajtreszelékek pontos számát, de akkor aztán ígérjétek meg, hogy kiszámoljátok pontosan!!
2021. jan. 6. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!