Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mik azok az ételek, amikből...

Mik azok az ételek, amikből ki szokott fogyni a szervezetetek? Tehát mik azok, amiket nagyon sokáig tudtok enni egyhuzamban csömör nélkül? Persze a mértékletesen. JUNK FOODS-OKKAL HAGYJATOK!!

Figyelt kérdés

2021. jan. 6. 13:23
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Kenyér.
2021. jan. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Változó, van olyan korszakom amikor nagyon kívánom a mandulát vagy a diót.

Jelenleg hetek óta nem tudok lemondani a savanyú káposztáról és nyers hagymáról.

2021. jan. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
70%

Pirított algalap. Azaz a boltban vásárolt sushihoz való, préselt algából (japán neve: nori) készült, enyhén pirított papírszerű lap kis szezámolajjal utólag, házilag megpirítva snackként (kis home-made wasabis fűszerrel), és a japán natto - azaz erjesztett szójabab.


Az utóbbi egy kissé talán bizarr lehet egy átlag ember számára, de ez az a két élelmiszer, amiből bármikor, bármennyit, akár kétpofára is (feltéve ha hozzájutok). 🙂

2021. jan. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
91%

Néha a mustár.Nem tudom miért,de rámjön és mindenhez kell.

A másik a paradicsom.

2021. jan. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
92%
Az összes káposztaféle!
2021. jan. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Fekete olivabogyó, füstölt lazac, főtt tojás és paradicsom. Tavaly decemberben pl. minden nap füstölt lazacot vagy tonhalkonzervet kajáltam, nyáron pedig egy hónap alatt felfaltam több kiló fekete olivabogyót. Hullámokban jön rám, de még nem utáltam meg.

Évekkel ezelőtt egy hónapig zabáltam a dán kagylókonzervet, abból viszont annyira elegem lett, hogy már rá sem bírok nézni.

2021. jan. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
86%
Gyümölcs, minden mennyiségben. Meg édesség, főleg karamellás és marcipános csoki
2021. jan. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Húsleves.
2021. jan. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Sült paprika. Jöhetne minden reggelire, ebédre, vacsorára. Az év minden napján, akár éveken keresztül.

Kár hogy most nincs paprika szezon.

2021. jan. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen kaja fázisaim szoktak lenni. Mikor rámjön, akkor azt a párat enném napokig, utána meg mást. Aztán van, hogy vegyesen minden félét, aztán megint eljön egy fázis. Volt már sajt, lazac, máj, natúr görög joghurt, tej, pecsenye zsíros kenyér savanyú káposztával, oldalas sütve, áfonya, eper, tojás,kesudió fázisom. Szóval tényleg minden féle
2021. jan. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!