Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mikor (de inkább hogyan)...

Mikor (de inkább hogyan) szoktatok lilahagymát enni?

Figyelt kérdés

Imádom a hagymákat minden mennyiségben, de olyan munkám van, ahol emberekkel kell tárgyalnom, ezért sokszor hétvégéken és szabadnapokon tudok csak élni ezeknek :)


Ti hogyan szoktátok?



2021. jan. 26. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is olyankor szoktam, amikor már tudom, hogy nem találkozok emberekkel. Nagyon taszító tud lenni a hagymaszag és elég megszólalni, már mindenki érzi a helyiségbem, hogy mit evett az ember. Pedig amúgy finom és egészséges, de aki kicsit is tekintettel van másokra, az pl munkahelyen nem eszik hagymát.
2021. jan. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lesózva próbáltad már?

Beszórod sóval, otthagyod egy fél órára, aztán leöntöd róla a levet. Kevésbé intenzív lesz az egész, de finom, és nem hagy annyira szagot a szájadban sem.

2021. jan. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Én májkrémes kenyérrel lilahagymát
2021. jan. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
sült hagyma, lilahagymalekvár :)
2021. jan. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha hagymát eszel magában, mindig egyél utánna nyersen petrezselymet! Nem fog erzodni a hagyma mások számára sem, és neked sem 😊 tuti biztos módszer. Amúgy a hagyma jöhet nálam minden mennyiségben és minőségben.
2021. jan. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!