Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért olyan menő a lilahagyma?...

Miért olyan menő a lilahagyma? Szerintem a vöröshagyma finomabb!

Figyelt kérdés

2014. márc. 28. 10:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert kicsit gyengébb az íze ,és nem büdös annyira.
2014. márc. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
szerintem meg a lila a finomabb
2014. márc. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Mert finom, és nem olyan erős, jobb íze van.

De te egyed a vöröshagymát :D

Ez olyan mintha azt kérdezted volna miért olyan menő a pörkölt, a gulyásleves finomabb. Kinek mi ízlik.

2014. márc. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%
Szokásos: divat. Majd lecseng. Ők sem tudják, a követők, hogy mitől az, ez a divat lényege: (ön)tudatlan majmolás. Ettől függetlenül szeretheti valaki jobban vagy kevésbé, de a te kérdésed a menőségre vonatkozott.
2014. márc. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Divat??? Gyerekkorom óta eszem a lilahagymát, nagy divatoló vagyok ám :D:D:D:D
2014. márc. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
NEM divat! A lila hagyma nem olyan erős, kellemesebb aromájú a fehérnél. Salátákba ezért azt szokás tenni, már nagyon régen.
2014. márc. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
A lila sokkal finomabb, mert édeskés és nem annyira erős. Persze nem mindegy hol veszi az ember és mikor, volt már, hogy rossz volt, nem olyan zsenge.
2014. márc. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem menő a lilahagyma. Mindig is volt és mindig is vettem, de nem mindegy mi készül.

"Lágyabb" íze van, így salátákba, házi hamburgerbe ezt szoktam rakni.

Főzni vörössel szoktam. A vöröset ha nyersen eszem, akkor mindig nagyon szomjas vagyok utána, a szájszagról ne is beszéljünk.

Lilával viszont nem főzök, mert viccesen néz ki tőle pl. a tojásrántotta.

2014. márc. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok róla, hogy menő lenne, viszont én nem nagyon bírom a nyers vöröshagymát. Úgyhogy amibe nyersen kell, abba lilát használok. Amúgyis olyan helyesen néz ki a hagyma lilán :D
2014. márc. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Soha nem volt divat, egy fajta a hagymafajták közül, ami a piacon kapható. Kinek-kinek melyik ízlik jobban, azt választja.

Főzéshez valóban nem a legjobb választás, de egy jó pecsenyezsíros kenyérre rákarikázva mennyei volt régen is

ma is az én ízlésvilágomban.

Most éppen krumplisalátába tettem, de nem ezért, mert menő, hanem mert szeretem benne.

Hogy kinek mi a finomabb az nagyon relatív...

2014. márc. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!