Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hány vacsora alatt esztek meg...

Hány vacsora alatt esztek meg egy kis konzerv májkrémet? Meddig lehet tárolni?

Figyelt kérdés

És hogyan lehet tárolni? Tehát leszedjük teljesen a tetejét , de akkor mondjuk úgyis meghajlítódik, és akkor mondjuk alufóliát, vagy átlátszó fóliát tenni a tetejére, és berakni a hűtőbe? Most a kamrában van, és nem hűtőben, hanem ott csak a polcon.


Kb 3-4 cm-es átmérőjű, 2-3-4 cm magas konzervdobozra gondolok.

Mind teljescsaládos, mind egyéni érdekelne


Anyámat most nem merem megkérdezni, de érdekel.

Meg hogy egy ekkora májkrém akkor az most egy főre, egy vacsorára elég kb, vagy ez két felnőtt-adagként is felfogható?


Oké, tudom, ez attól is függ, milyen vastagon kenjük a kenyérre, de úgy általánosan; mindenki ahogy szokta, tapasztalatokat szeretném, ha leírnátok; hogy nálatok ez hogy szokott lenni. Valamint tárolási praktikákat, hogy ti hogyan tároljátok.


Előre is köszönöm szépen.



2021. febr. 12. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Én egy evésre megeszem egyedül.
2021. febr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
HA el akarom tenni, akkor leveszem a tetejét teljesen, alufólia rá és be a hűtőbe másnapig (2 részletben meg úgyis megeszem). Ha nem akarok vesződni vele, a felét beteszem a kutya kongjába játszani vagy a vacsoráját ízesítem meg vele. Ha viszont éhes vagyok, megeszem egyszerre is.
2021. febr. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy evesre siman megeszek belole kettot is ugy imadom :D
2021. febr. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Ezt most nem komolyan kérdezed, remélem! Két nagyobb szelet kenyérre rámegy az a pici májkrém. Tehát egy embernek egyszeri étkezésre való.

De emlékszem amíg picik voltunk a tesómmal, akkor ketten ettünk meg egyet reggelire.

2021. febr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem teszem el. Megeszem egyszeere
2021. febr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
5 évesem 2 kenyérrel megeszi egyerre
2021. febr. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
*egyszerre
2021. febr. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én felbontom, és a felét ott helyben kiskanállal kieszem :D Egyszerűen imádom. :)
2021. febr. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor még ettem ilyen bolti, élelmiszernek látszó vackokat, kettőt-hármat is benyeltem egy evésre.
2021. febr. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1-2 vacsora alatt eszem meg.
2021. márc. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!