Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért turzult el bizonyos...

Miért turzult el bizonyos élelmiszerek íze és szaga?

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja van az hogy néhány élelmiszernek (pl paprika) nagyon rossz íze és szaga lett. Aminek ilyen rosz szaga és íze van ugyan olyan csak nem mindig ugyan olyan erős. Ha valakinek van ezzel tapasztalata vagy tudja hogy mi bajom lehet az írjon. Trollkodást kérném mellőzni.

#paprika #szaglás #ízlelés #Szaglás torzulás #Íz torzulás
2021. máj. 1. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltál véletlenül covidos?
2021. máj. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Covidos utóhatás. Nekem 3 hónapig tartott, más tünetem nem volt.
2021. máj. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
3%
közös paprikának turzás a háta
2021. máj. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

A Covid gyakori utóhatása.


Mostanában egyre több jelentés van arról, hogy az oltás javít rajta vagy teljesen megszünteti. Főleg a Pfizer kapcsán olvastam ilyet, de nagyrészt amerikai hír volt, szóval ez nem meglepő.

2021. máj. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy videó alatti komment szekcióban egy csomó ilyen tapasztalat volt írva. Ezért se akarom elkapni, bár ha megúsztam az jó.
2021. máj. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, nekem azért van pozitívum is a dologban. Mivel a cigarettának is nagyon szar íze lett, ezért sikerült leszoknom.
2021. máj. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A héten voltam teszten az negatív lett. Azt nem tudom hogy voltam e már covidos. Mivel nem mindennek van pocsék íze és szaga azt feltételeztem hogy ez valami más
2021. máj. 1. 20:14
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem is feltétlenül lesz mindennek torz íze/szaga. Esetleg ha van rá lehetőséged, csináltathatsz egy antigén tesztet. Az se 100%-os, és ugye biztos fizetős is (ezt nem tudom, nem Magyarországon élek), plusz sokat nem is érsz el vele, ha tudod az eredményt.
2021. máj. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi otthon majdnem kidobtunk egy üveg nescafét, annyira rossz íze volt.

Mióta meggyógyultunk, azóta nem rossz ugyanaz a kávé..

2021. máj. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a hagyma aromáját érzem másmilyennek és a kipufogógázt, mióta átestem a covidon decemberben.
2021. máj. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!