Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A spárga van annyira finom,...

A spárga van annyira finom, mint amennyire drága?

Figyelt kérdés
Láttam már receptekben képet róla és nagyon ínycsiklandozóan nézett ki, de még sosem ettem. Ma láttam a Sparban, de 1500 Ft volt egy fél kilós csomag. Szó se róla, ez rettenetesen drága, de kérdés, hogy megéri-e? Okoz akkora ízélményt, vagy laktató annyira, hogy megérje ennyit áldozni rá?
2021. máj. 10. 16:16
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
89%
Én egyszer ettem, nekem nem ízlett. :/
2021. máj. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Ettől félek én is, hogy megveszem aranyáron, aztán nem ízlik. Ilyen áron valami elképesztő ízbombát képzelek el, aztán lehet közel sem olyan nagy élmény. És egyáltalán mennyi kell 3-4 főre?
2021. máj. 10. 16:24
 3/28 anonim ***** válasza:
75%
Én nagyon sokat ettem már, de nekem nem ízlik sehogy, nekem keserű. Ha nem ingyen lenne, biztos nem adnék érte 1 forintot se. Németek nagyon szeretik, de a mi gasztronómiánk, ízlésünk teljesen más.
2021. máj. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért tényleg nagyon drága, de nem nagy szám az íze, önmagában egyáltalán nem egy finomság.
2021. máj. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
60%
Nem, ennyire azért nem finom és nehéz elkészíteni, mert ha nem vágod le és dobod ki a felét, akkor teljesen ehetetlen lesz, nem lehet összerágni, csak a hegyes csúcsa ehető. Szeretem az ízét, de van üvegben is és az ehető legalább.
2021. máj. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
52%

Magyarországon még senki nem evett rendes spárgát?????

Mi az, hogy a felét el kell dobni, rágós, keserü???


A spárga kifejezetten finom, de nem "ízbomba", hanem kellemes, de nem túl erös íze van.

Ha rajtam múlna, naponta enném más-más módon elkészítve, de sajnos ez lehetetlen. Márcsak azért is, mert a spárga csak frissen jó (a konzerv gyakorlatilag ehetetlen, semmi íze sincs), megfeljebb a szedes másnapján ehetö még.

2021. máj. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Csak a szedés másnapján? Akkor van rá esély, hogy ha este visszamegyek a Sparba, akkor féláron lesz? (Bár még úgyis drága, de annyiért megkóstolnám talán)
2021. máj. 10. 16:50
 8/28 anonim ***** válasza:
78%

Egyáltalán nem ízbomba, pont az ellenkezője: friss, roppanós, nagy víztartalommal.


Sparban se 1500-ért, se majd amikor 750 lesz ne vegyél, meg semmilyen más boltban sem, mert az már rég nem friss, mire hozzád elér. A spárga szedés után gyorsan veszít az élvezeti értékéből, ezért csak piacon érdemes venni.

2021. máj. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
60%
Kedves utolsó kommentelő érdekes de a boltokban kapható spárgák nem frissen földekröl szállítják ,viszont németek tényleg imádják a spárgát .
2021. máj. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
62%
Vízízű. Eskü. Megcsináltam egyszer főzeléknek, van ilyen poros leves is, nekem úgy egy az egyben sárgaborsó főzelék íze volt. Nekem nem volt nagy durranás.
2021. máj. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!