Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Kinek mi a kedvenc étele/itala?

Kinek mi a kedvenc étele/itala?

Figyelt kérdés

Azt az ételt írd le amit 1 hétig is folyamatosan tudnál enni, amit annyira szeretsz!

Ha több is van akkor azt is nyugodtan le írhatod.

Lehet bármi: édesség, sós étel, savanyú.. szó szerint bármi

(Ne kérdezd ez hogy jutott eszembe, de na, nem szeretnék vitatkozni ezért inkább leírom, hogy "miért is ne?")

És ha valaki mondjuk nem szeret egy adott ételt amit más valaki írt akkor nem kell leírni, hogy "az nem finom! Hogy tudsz olyat enni?? FUUJ!!" meg ilyesmi..

De ha már étel akkor lehet ital is szóval azt is nyugodtan írd le!


Kezdek én:

Kedvenc étel: fánk

Kedvenc ital: limonádé



#ital #étel #KedvencÉtel #KedvencItal
2021. júl. 17. 22:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
95%
Most komolyan nem értem, hogy itt miért megy a lepontozás. Attól, hogy te ezt vagy azt az ételt nem szereted, még hasznos a válasz. Ment a zöld jel mindenkinek.
2021. júl. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Azt én se értem mi ez a sok lepontozás, semmi baj nincs benne (mármint a válaszban)

De legalább nem vitázunk, hogy "fuj az mi" meg ilyenek..

2021. júl. 19. 10:37
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Rántott hús, rántott sajt, meg úgy kb. minden rántott dolog, tartármártással (hús lehet kaporszósszal is, de csak ha Nagyi-féle :D), somlói, fagyi, DINNYE, CSERESZNYE, MÁÁÁLNAAA :D :D :D. Ital: frissen facsart narancslé (a Cappyt is szeretem, de annál egy pohár után már túlságosan érzem a műanyag mellékízt :/).
2021. júl. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!